Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mac, Clinique vagy Artdeco...

Mac, Clinique vagy Artdeco alapozó? Melyik jobb? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Ezek alapján meyik lenne jobb:

KICSIT érzékeny a bőröm és tele van akne okozta piros hegekkel,amik szerencsére már nem ANNYIRA feltűnőek.

Olyat szeretnék,ami jól fed,de nem maszk hatású(természetesnek tűnő),elég sok színben van és tartós fixáló púder nélkül is.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm. :)


2010. okt. 25. 23:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja,és ami 3-4 óra után nem is foltosodik
2010. okt. 25. 23:21
 2/11 anonim ***** válasza:
vichy! árban kb mint a clinique, éde a bőrhibák ellen valami szuper! szintén hipoallergén, érzékeny bőrűeknek is alkalmas. a legtöbb gyógyszertárban lehet kapni nálunk (Bp)
2010. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ,de nekem most az van:)

az a baj vele,hogy 3-4 óra után foltosodik és nem megfelelő a színe a bőrömhöz,nude-ot használok,de az túl sötét nekem,az egy-el világosabb meg túl fehér

2010. okt. 25. 23:46
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem. Mi a f*sznak raktok ilyen sz*rokat magatokra? Ötven évesen mit kensz majd a pofádra, diszperzitet?

Állandóan összecseszitek vele az embert, olyan érzés utána, mintha koszos lennék. Társaságban igyekszem csak szóban köszönni az olyan nőknek, akik ki vannak mázolva. Mintha egy frissen meszelt falat ölelgetnék... : S

2010. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló nagyon buta.

Én is használok sminket. És nem vagyok ráncos. 30 leszek lassan. A koszos levegűjű városban véd a smink a szennyezőanygoktól+ az uv-tól is ha uv-szűrő van benne. emelett ápol és hidratál. A lényeg, hogy jó minőségűt kell venni. A sminktől az ember magabiztosabb lesz és szebb. Ja és véd a hideg, szél, porszemcsék, egyéb szenny. anygok ellen.

Én mindig teszek folyékony alapozót T-vonalba, és egy leheletnyi pirosítót. Nos, a fiúk mindig azt mondják, nekem nem kell sminkelnem magam, mert én így vagyok szép...persze van rajtam smink, csak nem látszik:D

2010. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

08:08

Szőke vagy?

2010. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

07:42!örülj neki,hogy neked nem heges az arcod és nincs mit eltüntetni.egyébként meg látszik milyen értelmes vagy...

ha valakinek van valami tapasztalata kérem írjon

2010. okt. 26. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
mindenképp clinique SuperBalanced. legeslegjobb alapozo, 4honapja használom de valami csodás. olyan érzés mintha semmi nem lenne az arcodon , maszkhatás abszokut nincs és ha megsimitod az arcod olyan érzés mintha egy babapofit simogatnál :) csak ajánlani tudom ,ára : én győrben vettem 7500 ftért a Douglesban . de megéri!! [link]
2010. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

mennyire fed jól?

2010. okt. 28. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
én rá 2 napjára vettem miután kozmetikus kinyomkotta a pattiaimat és hát szó mi szó rikitottak az arcombol a piros pöttyök , de ez az alapozo még eztis eltüntette, bár nekem kb középtónusu van, nemtudom hogy a te arcbőröd menyire sötét vagy világos, de szerintem nagyon jól fed, ja és még annyi hogy amire egyik alapozom sem volt képes : buliba este 10 órátol hajnal 3ig rajta volt az arcomon :))
2010. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!