Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez az óra mennyire jó mindenna...

Ez az óra mennyire jó mindennapos használatra?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolok itt kidolgozásra, megbízhatóságra, akár presztizsre. Mennyi lehet az élettartama, automata vagy kvarc esetén?


Ha valaki nagyon "kvarc-párti", ilyen óránál már akkor is inkább automatát érdemes megcélozni?


márc. 22. 22:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

A fémszíjas verzió még belefér egy elegánsabb öltözékhez is?


[link]

márc. 22. 22:26
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"belépő" luxus


Teljesen jó, ezt már az átlagos órabzi is elismeri, hogy nem szar. Ha presztízs a cél, akkor mindenképp az auto szerkezetet válaszd, a megbízhatósággal nem lesz baj, ha rendszeresen szervizelteted (kb 5-6 évente). Meg amúgy is milyen menő már, hogy egy ilyen kis precíz mechanikus szerkezet tartja az időt:D

márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Elegánsabb öltözéknél már el lehet gondolkodni, hogy biztos búvát órát akarsz-e, de a fém szíjtól szerintem nem lesz kevésbé elegáns.
márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem teljesen jó.


2essel egyetértek, kb ezt a szintet képviseli.


Befektetésnek sajnos nem alkalmas, napi hasznàlatban erősen fog romlani a külseje.

Emellett maga a Longines erősen alulértékelt mifelénk...

márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatias szempontból "nem tetszik". Mondjuk nem mintha túl sok luxus órát hordtam volna, eddig ez 0db.


De mondom miert nem ezt vennem akkor se, ha sok pénzem lenne:


1 eléggé kiáll a korona körüli rész, kézfejbe beleállhat.

2 nagyon vastag az óratest, ing, pulóver stb kipúposodik tőle. Ez az óra semmit nem tud. Miért ilyen vaskos??

3 még egy másodperc mutató sincs rajta, nem hogy kronográf vagy valami

márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Elnézést. Tévedtem. Van másodperc mutató
márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Noren1989 ***** válasza:

#5, ez az óra 39milis...Kérdezőnknek valszeg kicsi a csuklója, kicsi a sansz, h beleàllna.


Emellett most nézem, h 72óràs a jàrástartaléka, szóval vélhetően valami Powermatic unoka lehet a szerkezete.

márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
17 centis a csuklóm.
márc. 23. 11:55
 9/23 anonim ***** válasza:
Oké, én annyira nem szakértőztem rajta. De akkor 7-es, megmondod kérlek azt is, mekkora az óratest magassága? (Tehát a befoglaló téglatest legkisebb dimenziója érdekel)
márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noren1989 ***** válasza:

#9: 12,2mm.


Összehasonlítàsképp: No Time to Die Omegàm 14 mili, domború üveggel. És igen légies hordani, azt mondhatom.


Kérdező: nekem 16os a csuklóm, 41-es tokméretig hordok karóràt.

márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!