Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egy fiú festi a körmét az...

Ha egy fiú festi a körmét az homokos?

Figyelt kérdés

Baráti körünkbe merült fel ez a dolog mivel az egyik tag elkezdte festeni a körmét feketére.

Szerintetek normális ha egy fiú festi a körmét?



márc. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, lehet, hogy csak tetszik neki. Semmivel sem kevésbé normális, mintha egy lány teszi.
márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg ha feketére, az már 15 éve se volt olyan ritka. Gondolom vmilyen alternatív stílusa van.
márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokványos, de nem ettől lesz homokos valaki.
márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem normális, de én már nem vagyok mai csirke, és olyan rockereket hallgattam, akik kihúzták a szemüket és festették a körmüket. Sztem baromi szexi, amikor valaki ennyire rendben van magával. Férfiként pláne, mert náluk sokkal szigorúbbak ezek a szabályok.
márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha fekétere festi az nem meleges. És ha illik a stílusához. Kirk Hammet is festi.

Én csak azért utálkoztam annó amiatt hogy egy fiú festette, mert frusztráló volt hogy ő mert egyedi lenni.

Amúgy ha egy lány is leszbis, őt sem szóljuk le mert az.

márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Igen, az.
márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Rockereknél és fake sátánistáknál láttam ilyesmit.
márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, ha ott valóban van valami másság, akkor az nem homokosság, hanem transzneműség. Sima 6uzikat épp annyira nem érdekli ez a körömtéma, mint akármelyik másik fiút. Hát majd elválik, hogy háromnapos kamaszkori lázadás, ami elmebeteg dolgokra is képes, vagy tényleg... Mit mondjak, sok transznemű ilyenekkel kezdte észrevetetni magát, nem teljesen alaptalan ilyenkor ezen a felvetésen is elgondolkodni. (Jegyzem meg, én transzneműnek nem csak azt a pár %-ot nevezem, aki annak is vallja magát, hanem mindenkit, aki pszichológiailag az.)

De egyelőre maradjál a kamaszkori lázadásnál, nem kell rögtön mindenfélét túlgondolni... Majd úgyis kinyílik a virág, ha tényleg van ott valami.

márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!