Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy férfinak farmer-jogger...

Egy férfinak farmer-jogger milyen? Nem homokos?

Figyelt kérdés
Tudjátok.. nem b..is? Nem homoxos?
2019. dec. 17. 08:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Tudjátok farmerjogger, nem egy más joggerre gondoltam. Ami olyan mintha farmer lenne, de jogger nadrág.


Pl:

[link]


Nem, nem pont ezt akarom csak egy példa farmerjogger.

2019. dec. 17. 08:43
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Én nőként nem kedvelem férfin az ilyen nadrágokat, de nem azért, mert b#zis, hanem mert legtöbb esetben előnytelen. Épp olyan, mint a nőknek/lányoknak a cicanaci... az is tízből maximum annak az egynek előnyös, akinek olyan alakja van.


De ez nem azt jelenti, hogy ne hordhatnál ilyet. Ha neked tetszik nyugodtan vedd meg. Most ez amúgy is divatos, mások is hordanak ilyet. :D

2019. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem b..uzis. Ha illik a stílusodhoz, akkor hordjad. Fiatal fiúkon tudom elképzelni. És csak szabadidőben. Szóval ne ebben menj bulizni.
2019. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%

Ismét egy rettegő kérdező!

Homokos akkor lenne ha le ülnél a játszótéren...

Mellesleg a lányokon a férfi acélbetétes bakancs is b..zis mégis hordják valamiért!

És ezen van a hangsúlly a valamiérten! Neked is megtetszett ez “valamiért” akkor magadnak hordjad ne az idegenek kedvéért öltözt másképpen mint ahogy neked tetszik.


Mellesleg a térdgatya nyáron az ami b..zis ugyanis a pridén sok melegen láttam.

Inkább az miatt aggódj...

2019. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem rettenet az a gumi az alján.
2019. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Na most van ilyenből az a fajta, ami nem megkülönböztethető a normál farmertől, mert csak anyagában más, szabásában, kinézetében ugyanaz - ilyen esetben nincs mit kérdezni. Itt inkább arról van szó, hogy az ilyen fura szabású, össze-vissza toldott gatyák úgy néznek ki, mint amit a napközisre a nagyszülők ráadtak.


Azt a jelenséget meg, hogy szűk farmer láttán még mindig vannak ilyen tanyáról feljöttek, akik nekiállnak lesett állal felháborodva 6uzizni, már hadd ne kelljen hová tenni 2019-ben.

2019. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Utolsó!


Huszonéves férfiként egyszer vettem egy csőgatyát, amikor pár éve divatba jött, mert tetszett a színe, és normál szabásúból nem volt hasonló a boltban. Egészen a tükörig jutottam el benne, és belenézve elhatároztam, hogy soha ki nem mennék benne az utcára. Mert komolytalan, cicamicás, és b_ zis. Akkor is, ha éppen divatosnak számít, és akkor is, ha egy full hetero alfahím húzza fel.

Sőt, a maszkulin pasikon a legröhejesebb.

És attól, hogy én így gondolom, és van egy állandó, konzervatív, divatmajmolástól mentes elképzelésem egy normális férfi kinézetéről, még nem érzem magamat "ilyen tanyáról szalajtott" "leesett állal b_ zizónak". És nem is vagyok az.

Az új trendek szerint, szabadon öltözködő emberek, meg a melegek is nagyon elvárják a toleranciát, miközben ők a leginkább, és legagresszívabban intoleránsak a konzervatívabb gondolkodású emberekkel szemben.


Amúgy, ha már így belejöttél mások leparasztozásába, megkérdezhetem, milyen tanyára gondolsz? Merthogy az ilyen az egy olyan mutató névmás, amit csak akkor használ (pláne írásban) a nem tanyáról feljött kicsit is tanult magyar anyanyelvű ember, ha rá tud mutatni a dologra. Itt meg egy leesett állal b_ zizó sem válaszolt még előtted...


30F

2019. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én csak ismételni tudom magam a 7-es is egy rettegő!

Az hogy kényelmesebb egy skinny farmer mint egy függöny magam körül és én illetve rajtam kívül több mint a háromnegyed ország igazol ebben az ne zavarjon.


És aki homárkázott talán nem is le esett az ála az 2-es versenyző első mondatában szerepel csak el kellett volna olvasni figyelmesen.

A 6-os pedig nyugodtan parasztozhat ha vannak közöttünk még mindég olyanok akik szűk nadrág láttán egyből búzáznak.

2019. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

rettegő... röhej. Szerinted ha valaki szabad akaratából mást gondol, vagy máshogy él, mint te, az máris rettegő? Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy rettegő vagy, mert félsz, hogy nem leszel elég trendi és modern, ha nem követed a trendi birkanyájat

Amúgy talán neked kellene figyelmesebben olvasnod! a #2 azt irja, hogy nem kedveli, DE NEM azért, mert b@ zis

Látom, a szövegértéssel ugyanolyan gondjaitok vannak, mint a másfajta vélemény tiszteletben tartásával

Nem meglepő, a két dolog ugyanott dől el...

2019. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

@kérdező,

-az amit linkeltél, sztem elég ízléstelenül néz ki...nekem van egy jogger típusú farmerem, és nagyon szeretem: állandóan azt hordom szinte, mert nagyon kényelmes, és jól is néz ki - sima koptatott fekete, illik a stílusomhoz...fel tudom venni utcára, mégis sportos, nem kell benne feszengeni


-pont egy ilyen boltban vettem, de lengyelországban

2019. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!