Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El lehet elrejteni egy smiley/...

El lehet elrejteni egy smiley/ínyfék piercinget?

Figyelt kérdés

sziasztok:) már régóta gondolkodom, hogy kiszurassam a smileym. Nagykorú vagyok, viszont a szüleim nem feltélten engednék meg, nagyon kiakadnának, ha látnák, ezért megpróbálnám elrejteni előlük. Neten láttam hogy a septumhoz hasonlóan fel lehet fordítani

Tapasztalatok?



márc. 27. 09:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha valóban nagykorú vagy, akkor miért kellene engedélyt kérned?
márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorúként nem kell engedélyt kérned, ez is része az önállóságnak és függetlenné válásnak: nem vagy többé alárendelve a szülő akaratának. Nem fogod tudni elrejteni, az első időszakban biztos nem. Nem is érdemes dugdosni, már a megváltozott viselkedésedből (beszéd, mimika, étkezés) tudni fogják, hogy valami történt veled.
márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy még velük élek, legkisebbik gyerek vagyok ezért nehezebben engedik el a kezem, nehezebben engednek önállósulni, plusz borzasztóan keresztyének, elítélik az ilyesmit. tudom hogy úgy lenne a normális, ha nem kéne engedélyt kérnem erre, dehát ezvan, ők már csak ilyenek :D. tudom-tudom várni kéne amíg teljesen önállósulok, külön élek, csak annyira vágyom már arra, hogy valójában kifejezhessem magam, mint a többi velem egykorú:D
márc. 29. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nálam is hasonló a helyzet. Kis méretű patkót vagy banán alakú ékaszert fel tudsz fordítani.
ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!