Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van értelme alapozás elött...

Van értelme alapozás elött primert használni?

Figyelt kérdés
Valòban szebben terül rajta az alapozò és tartòsabb lesz? Melyik márkát használod?
márc. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én szakmabeliként azt gondolom, hogy hacsak nincs speciális probléma, ami miatt nem lesz szép az alapozás, nem szükséges külön a primer.
márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Tehát nem a márka a lényeg, hanem hogy maga a primer mire van.

Van hidratáló, van smooth, blurring hatású simító, van mattító, van zöld, ami a kipirosodást üti ki, stb. Van krém, van spray, gél változat. Tényleg az igényeknek megfelelően érdemes kiválasztani.

márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
márc. 27. 19:28
 4/4 anonim válasza:
40%
Én mindennapi használatra olyan arckrémet, fényvédőt használok (pl. CV 5% ureás arckrémje, Balea 10% Niacinamid krém, Revuele Daily Face SPF50), amire jól tapad az alapozó, így kvázi primerként szolgál. Van amelyik krémnél fel is van tüntetve, hogy sminkalapbak is jó, ki kell tapasztalni a mindennapi alapozóddal mi működik. Szerintem felesleged plusz egy termékkel növelni a rutint és olcsóbban is kijössz.
márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!