Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott alapozót használni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, száraz a bőröm, és pattanásos/miteszeres. Rendesen tisztítom az arcom bármilyen termék használata után, hidratálok radírozok stb.. CC krémet használok. Nem pakolok sokat az arcomra, és próbálok a természetességre törekedni. Jobban érzem magam, ha rajtam van.

2013. okt. 25. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ajánlott??? Hagy ne legyen már ajánlott az alapozó...


Száraz bőrre alapozó? Az én bőröm is száraz, épp ezért nem alapozózom, mert undorító lesz a végeredmény.


Amúgy csak megsúgom, hogy a sok kenceficétől is lehet sok pattanásod, mitesszered. Az ideális arcápolás: reggel-este hideg csapvízzel megmosni, szárazságtól függően bekenni.

Nem kell semmilyen tonik, radír, stb.

(Persze ha sminket mosol le, akkor nem elég a csapvíz.)

2013. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem ajánlott az semmikortól, de bizonyos kor után vagy alkalmakra, ha az illetőnek nincs szép bőre, elkél.


Az lenne a legjobb, ha minél később "szoknál rá".


29 évesen se használok minden nap. Meg is "hálálja a bőröm".

Tizenévesen se kentem, pedig elég problémás volt a bőröm... talán pont ezért szép most, hogy akkor sem maszkoltam? Ki tudja...

2013. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez inkább attól függ, hogy mennyire zavar, mert az alapozótól tényleg szebb lesz az arc viszont nem tesz jót a bőrnek. Egyébként én mikor nem használtam alapozót és krémet sem csak vízzel mostam meg az arcom nem lett jobb. Most jobb a krémektől. (tonlik stb...)
2013. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mikor ráncosodsz...Őszintén:Neked korán reggel van 10 perc alvás helyett festeni magad?!;D 14/L
2013. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
3. válaszoló: igen, ilyen az, ha hozzá van szokva a bőröd a tonikhoz és társaihoz. Ezek nem használnak a bőrnek. Tudod te, milyen vegyi anyagot raknak ezekbe? Én akkor sem kenném az arcomra, ha fizetnének érte!
2013. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Kozmetikus,bőrgyógyász...


Haználj Ilcsi Ichtiolos korrektort,egy éjszaka alatt leszárítja a pattanásokat :) A hidratálásra pedig shea vajat ajánlok.

És a szokásos: heti 2X arcradír,2X pakolás (agyagos vagy iszapos).

Reggel és este arcmosás,hideg vízzel és lehetőleg valami szappannal (teafaolajos/fekete)

2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Most mit kell lepontozni?!....Leírtam,szerintem a bőrödre felesleges kenni,NEM AJÁNLOTT!!,erre lepontoz.!..
2013. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem en pontoztalak, es koszonom valaszod!:)
2013. okt. 26. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig eltudod kerülni kerüld ez az alapozó használatát. De ha Max Factor CC krémed van, az nem igen sorolható be alapozónak, inkább BB-nek, szóval inkább ezek mint az alapozó.
2013. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem régebben elég pattanasos volt az arcom. Oriflem-es bőrradírt és tonikot használtam, ami kiszárított,de száraz bőrön undorító az alapozo. Minden reggel bekell kenni hidratáló krémmel, és elfogadhatobb lesz az eredmény
2014. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!