Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú csókálló...

Milyen márkájú csókálló ajakrúzst ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Csak ne folyékonyat ha lehetséges, megjártam a Max Factor, Maybelline és L'Oréal folyékony és egyéb márkák folyékony rúzsaival.


Rászárad számra, utána cafatokban jön le akárhogy viszem fel, ajakápolóval vagy anélkül, ecsettel (a kezemről bezzeg nem).


Stift formájú rúzst jobban preferálnék.


A L'Oréalnak volt régen stift alakú rúzsa (ezüst tokban), azt dicsérte egy nőismerősöm, de mire meg akartam volna venni, kivonták.


Ha rákeresek arra hogy csókálló rúzs, szinte csak folyékonyat ad ki.


Szeretem a piros rúzst, a kedvesem szerint is jól áll, csak unom hogy igazgatnom kell és az első puszinál lejön.


Mondhattok akár high end kategóriásat is.


Szóval, nektek melyik vált be ami tartós és lehet benne enni, inni állja a csókot?


Köszönöm előre is!



márc. 30. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, sajnos nincs ilyen.

Az egyetlen, ami klasszikusból bevált, a MAC Retro Matte rúzsa. Kényelmes, tartós, nem kell igazgatni egy étkezésig, nem szárít.

Viszont egy kiadós csókolózást nem bír ki egy rúzs sem. Csak ha egymás nyelvét nyalogatjátok.

márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De kár. ☹


Kénytelen leszek folyékonyat használni.


Melyik amelyik tuti?


Bármelyik márka, olcsó, drogériás, high end.


Élénk pirosat keresek elsősorban.

márc. 30. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Korábban Jeffree Star folyékony rúzsokat használtam. A fent felsoroltaknál jobbak, de azért azok is szárítanak. Viszont nagyon szép színük van. Ami most viszont nálam hatalmas szerelem lett, az a Hypoallergenic (Bell) lip tint-je. Egyáltalán nem szárít, és nagyon szépen fent marad. Hátránya, hogy nincs nagy színválaszték, és nem is olyan hiper pigmentált (de azért elég szép színt adnak). Viszont olcsó és könnyen beszerezhető. Elsőre furcsa az állaga, sokkal víz-szerűbb mint egy rendes folyékony rúzs, de gondolom pont emiatt nem is szárít úgy.

[link]

márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
MAC Locked Kiss Ink. Pont ilyen.
márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Attól is függ, mi áll jól neked. Ha a piros kifejezetten jól áll és jól érzed magad benne, akkor valószínűleg a fényes rúzsok is jól állnának neked, vagy akár a félfényesek. Nekem a Mac matte és félfényes rúzsai jönnek be tartósság szempontjából. Igaz, én nyár típus vagyok, ezért a matt rúzsok nekem ideálisabban állnak, max "szatén" fényességűt szoktam néha. A tartósság nálam is kardinális kérdés, mert nincs tehetségem hozzá, hogy vigyázzak rá, az meg nem állapot, hogy állandóan feszengjek a miatt, hogy mikor kentem el. Szóval én a Mac márkát ajánlom hozzá tartozó Mac ceruzával még tartósabb. Nem a legolcsóbb, de szerintem inkább legyen 5 rúzs helyett 2 vagy 3, de az legyen színben is és tartósságban is tényleg tuti.
márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nekem szerencsém van,bőrfüggő lehet,de a L'Oréal csokis rúzsait úgy kell este levakarni a számról.
ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!