Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáradt szemeket milyen sminkke...

Fáradt szemeket milyen sminkkel lehet a legjobban ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
Sokszor alszok rosszul, keveset, és olyan csúnya, fáradt a szemem hogy valamit már tennem kell. Nem nagyon szoktam sminkelni, azért nem tudom mi lenne a legjobb ilyenkor.. arra gondoltam, hogy egy szemhéjtus és szempillaspirál? Tust nem szoktam használni, de talán azzal nagyobbnak tűnne a szemem..
ápr. 16. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha karikáid vannak akkor korrektort használj, és fehér szemceruzáz a vízvonalba és egy szempillaspirál is egy jó ötlet
ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tust ne, mert az alváshianytól a duzzadt, szűk szemeket kicsinyíti.

Hűsítő applikátoros végű szemkörnyékápoló frissíti a szemet.

Korrektor a karikáid színe alapján válassz. Komplementert, tehát színkorrekciózz.

És amit az egyes írt. Inkább a "glow" termékek felé húzz. Azok ugyanis ragyogóbb, üdébb megjelenést eredményeznek.

És sok folyadék, valamint minél előbb oldd meg a problémáidat, ami ezt okozza. Hosszútavon nemcsak az arcomon fog látszani. 😕

ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. A problémát már megoldottam, csak sajnos az a maradandó hatása lett, hogy nem megy az alvás..
ápr. 16. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!