Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb körömlakk, paraméterek...

Legjobb körömlakk, paraméterek lent?

Figyelt kérdés

Egy rétegben is szépen,telt színnel fedjen,alaplakk és fedőlakk nélkül

Tartson ki legalább 2-3 napig,igénybevétel esetén is,szintén alap és fedőlakk nélkül

Száradjon gyorsan

Nem baj ha nem olcsó,de tudja a fentieket,és be lehessen szerezni Magyarországon is

Nem gél lakk,sima körömlakk amit keresek


Elsősorban élénk színeket használok,vöröseket, bogyós gyümölcs színeket,nyáron kékeket,rózsaszíneket is.



ápr. 21. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Csodák nincsenek...

Annyi minden számít: legyen száraz a köröm, nagyon jó a festés előtti körömlemosó (nem lakklemosó), jobban tapad, aztán nem mindegy, mennyire barázdás a köröm és mennyire sima, stb. Mondjuk ami gyorsan szárad, kevésbé bírja az igénybevételt. Inkább használj egy jó fedőlakkot is, akkor gyengébb minőségű lakkal is jobb eredményt érsz el.

ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam,igen. Milyen jó fedolakkot ajánlasz? Nekem eddig amit kipróbáltam,halottnak a csók,és még azt is várni kellett míg megszárad.
ápr. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!