Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen nyári könnyedebb...

Milyen nyári könnyedebb vaníliás parfümöket ismertek?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy melegebb hónapokban nem ajánlott nehezebb illatú parfümöket használni, pl. gourmand, fűszeresebb illatokat. De ha nagyon szeretitek az egyik ilyen parfümöt, fújtok magatokra nyáron is?

Esetleg tudnátok javasolni könnyedebb vaníliás parfümöket, amiket nyáron is lehet használni?



ápr. 22. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem ariana grande ari parfümje. Nagyon jó vaniliás nagyon sokszor megdícsérik
ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Veteránmacska válasza:
42%

Kérdező: te nyáron szívesen iszol a meleg teát vagy inkább egy hideg sör vagy egy hideg üdítő esik jobban?


Vaníliás citrusos parfümök nem tudnak sokáig érvényesülni nyáron ugyanis a citrusosság hamar elillan és egy émelygős édes illat lez belőle ami nem illik nyárra nem frissít fel kivéve este mert este elmegy egy vaníliás illat. Egy Gourmand illat nem illik nyárra, De ezen felül Hordhatod, csak megfulladsz tőle, ha te nem,akkor a környezeted. Az igaz hogy egy citrusos illat nem tart olyan sokáig de vannak már tartós citrusos parfümök amik nagyon jók

Fülledt időben

Pl. az Armaf C.D.i .

De te tudod azt hordasz amit akarsz ez csak egy tanács volt

ápr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, persze teljesen érthető amit írsz #2-es. :) Csak gondoltam hátha van

itt hasonló "vaníliás" nő aki talált már valamilyen könnyedebb illatot nyárra. :)

#1-es köszönöm szépen a tippet! Az Ariana Grande parfümökről már sok jót olvastam, mindenképp megnézem. :)

ápr. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!