Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nostril és a septum piercing...

Nostril és a septum piercing jól néz ki együtt?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor a nostril milyen legyen ha a percing tüske?

2023. márc. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki
2023. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
nekem sosem jöttek be...
2023. márc. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha passzol az illető arcához, akkor igen, jól néz ki. Ha nem, akkor nem.

A második kérdésed nem értem. A nostril milyen legyen, ha a piercing tüske? Ha tüsték akarsz bele, akkor azt rakatsz. Azok talpas ékszerek, ha erre vagy kíváncsi. Bár lehet két tüskés patkó is. ...

2023. márc. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon visszataszító mindkettő számomra.
2023. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van mindketto, es imadom egyutt :)
2023. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet de érdemes több kombinációt kipróbálni, valakinek jól áll ha mindkettőben karika van, nekem pl nem, nostrilben egy kis opálköves pötty, septumban egy sima karika, itt szerintem a "kevesebb néha több" elvén érdemes elindulni.
2023. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok lenne már 2, de ha neked tetszik…
2023. ápr. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nostril van, és azért nem lett septum, mert együtt soknak érezném. Ismerősömnek van, és ez megerősítette bennem az érzést, hogy nekem ez sok. Most pedig egy ideje azt vettem észre, hogy nem is bánom, mert nekem a septum mégsem tetszik.
2023. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!