Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű köröm illik leginkább a nyárhoz?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Neon színek, élénkebbek.


Illetve inkább nyári mintákat, motívumokat szoktam csinálni, ananász, dinnye, pálmafa, koktél, ombre, mintha a homok és a tenger találkozna.

ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

A nyár színei hidegek, világosak és telítetlenek. Szürkével kevertek.

Mindenkinek a színes, vidám színek jutnak eszébe, de valójában, ha megnézünk egy tájat a 30-40 fokos melegben, olyan kiégett, fakó hatást kelt.

Tehát inkább a lágy, pasztell színek a nyár színei.

ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Már mint úgy érted, hogy nyári időszakhoz milyen köröm illik?

Korall, világoskék, fehér, citromsárga, valami “sunset” hatású ombre, vagy éppen vizes, élénk kékes

ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

napsütés színei,főleg élénk narancssárga.

aztán lájtos citromsárga, ami nemannyira rikít.


előbb ránéztem az egyik kommentre, azt írta a hideg színek. felsejlett bennem egy ilyen élénk sötétkék. Ha valaki pont színben az ellenpólusra vágyik, mint amilyen a hangulat, hogy ponthogy ellensúlyozza, ne rikítson annyira, mint a meleg nyár, akkor lehet jó az is.


De akkor már jó a nem túl halvány, de azért halvány, világoskék is. :)

ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi rosszat írtam? 🥲
ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

4.vagyok,én elrontottam.

Ma reggel ébredés után rögtön eszembe jutott,hogy a mamámnak régen sokszor szürke volt a körme. Anya azt mondta, amikor mondtam neki, hogy azért, a mama sokat dolgozik a kertben, és bemegy a körme alá a föld.

Nah,hát,igenám; de nem csak a körme fehér része alatt volt szürke, ami alá könnyedén bejut a föld, hanem volt olyan, hogy az egész körme szürke volt. Évekkel később jöttem rá, hogy valszeg körömlakkot használt,és az valszeg ezüst volt, vagy ezüstnek volt szánva (akkor még lehet, hogy nem tudtam, hogy ez két külön szín -ezüst-és szürke-), de lehet, hogy inkább látszott szürkének, ming ezüstnek, úgy emlékszem, ilyen géllakkos csillámporos verzió volt, de lehet, hogy nem, de lehet, hogy ugyanabból a színből a géllakkosat, meg a simát váltogatta. Minden esetre nagyon rosszul, nagyon egészségtelenül nézett ki a körme így, sajnáltam, amiért így nézett ki a körme, közben ő meg direkt festette ilyenre, hogy ilyen legyen. (Életemben nem láttam a mamámat körmöt lakkozni, nem is sejtettem, hogy szokta, meg nem gondoltam volna, hogy valaki direkt olyan színűre festené a körmét, szóval nem láttam körmöt festeni -biztos mindig a szobájában csinálta- azértis kérdeztem anyámat, hogy ez neki mitől lehet. Mert lehet, hogy néha tényleg csak a kerti munkakor ment be a körme alá egy kis föld, de néha meg teljesen szürke volt az egész. Lehet, hogy anya se tudta, hogy lakkozza a körmeit, és volt jobb dolga is, minthogy random az anyja körmeit nézegesse csakúgy. :) Szerencsére egy idő után mamám egy idő után már abbahagyta, hogy fényes szürkére lakkozza a körmeit (most tényleg kétféle festékmód jelenik meg a szemem előtt, amikor visszagondolok, felidézem, egy csillámos is, meg egy sima is, de mind a kettő fényes volt), szóval egy idő után felhagyott a lakkozáskor, csak ilyen "szürkét"/"szürkéket" használt amúgy.

Ja és ez onnan jutott eszembe, hogy előtte meg az volt egy gondolatom, hogy jó lehetne pl egy ezüst körömlakk is, de aztán gondoltam, hogy lehet mégsem. De persze lehet olyan árnyalata is, amelyik korrektül, viselhetően, vállalhatóan néz ki. pl egy matt szürke pici olívazölddel vegyítve akár esetleg jól nézhet ki.


És,amit elrontottam, és szintén eszembe jutott mareggel:

A citromsárga körömlakk mégse jó, a sárga az a körömgomba színe is, egyszer valakin megállapítottam, hogy ahhoz hasonlóan néz ki, szóval az is egészségtelenül néz ki. Még úgy ee jó, hogy váltogatva, hogy egyik köröm kellemes élénkzöld, mellette sárga, aztán megint zöld. Legalábbis én nem ajánlanám mégse, bocsi. De lehet, hogy van olyan citromsárga árnyalat, amelyik jó.

ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* "szóval egy idő után felhagyott a lakkozáskor"

helyett lakkozásaal

ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*tehátjópár évvel később jöttem rá,hogy valószínűleg lakkozhatta.
ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!