Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi most a 2013/14-es őszi és...

Mi most a 2013/14-es őszi és leginkább téli divat?

Figyelt kérdés

Úgy mint színek, köröm, ruha, haj, kiegészítők, minden.


A válaszokat előre is köszönöm!

14/L



2013. nov. 6. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
gúúúglííí
2013. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem:(karácsonyi)

-sötétbarna kabát

-sapka,sál aranybarna

-arany köröm

-aranybarna csizma(hosszú szárú)

(nekem is ilyen van :))

nem tudom hogy pontosan mi a mostani divat,de ez brutál jól néz ki,többen is megdícsétrék

2013. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
+ hullámos/göndör haj
2013. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2013/14őszi téli divat:

fémes-metállos,virágos,állatmintás anyagok,a jó öreg kockás,szegecsek,műbőr,szőrme,csipke,military glam-rock stílus,uralkodó szín a fekete,szürke,arany,katonai zöld,bordó,sötétkék,bronzbarna

Tehát,minden ami fényes,kidolgozott,vadabb,kicsit fiúsabb stílus nőies részekkel..nagy,hangsúlyos főleg arany színű kiegészítők,kövekkel vagy szegecses hatásúak..motoros csizma,motoros bőrdzseki,olyan kabát pl ami szövet vagy más anyag és az ujja bőr,műbörnadrág,műbőr hatású anyagok stb.Bár,ezt nem 14évesek divatja,de szolidabban meríthetsz belőle.

2013. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!