Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a szempillaspirál,...

Melyik az a szempillaspirál, ami nem csomóssá teszi a szempillákat, hanem pont hogy szépen szétválasztja őket?

Figyelt kérdés
Dús és göndör a pillám, és mindig csomós lesz, nem találtam még semmi jót, amivel normálisan ki lehetne spirálozni...
2010. okt. 28. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

szia. nekem Volume Million Lashes van, nagyon be jött és szépen szét is választja a pillákat!


22/L

2010. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, nagyon bevált:

[link]

Mindenki dicséri a szememet. =)

2010. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akármilyet használhatsz, ha már egy hónapnál idősebb, úgyis becsomósodik. De még kihúzhatod vele (bár elvileg nem egészséges, csak hát drága lenne folyton lecserélni xD), csak ruházz be egy 150forintos szempillafésűre. Azzal szétszedheted, fésülheted és nem lesz csomós a legócskább spiráltól se. :D

[link]

ilyen :)

2010. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem a minőség is fontos, de főleg a kefe az, ami sokat dob a hatáson..
2010. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem Nivea Volume Max Pro van,és nemcsak szétválasztja a pillákat,de dúsít és hosszabbít is (: imádom...

2010. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:52


Megkérdezhetem hol vetted a szempillaspirálodat és mennyiért?

2010. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az a Nivea engem is érdekelne, én utoljára Ausztriában láttam olyat (vettem is kettőt), de itthon még nem.
2010. okt. 30. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez tökéletesen szétválaszt mindent !! tessék kipróbálni

2010. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!