Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudja a szempillaspirál...

Hogyan tudja a szempillaspirál meghosszítani a szempillákat?

Figyelt kérdés
épp ma gondolkodtam el rajta,mivel észrevettem hoyg azon a szempillámon, amelyikre kevés festék került nagyon rövid ,mig a másik hosszú. hogy tudja meghosszabbítani???
2011. nov. 4. 14:42
1 2
 1/12 LadyLee ***** válasza:
34%
Sehogy. Valószínűleg azért maradt le a festék a rövidebbről illetve került rá kevesebb, mert hogy rövidebb és szimplán kimaradt amikor festetted.
2011. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy hasonló jellegű kérdés: hogyan tudnék a kutyából szalonnát csinálni? Remélem, érted...
2011. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Különböző rostszálak vannak benne, amik ráépülnek a szempillákra és kicsit hosszabb lesz tőle. Másrészt meg sokaknak nem is rövid a szempillája, csak mivel a vége vékonyabb és világosabb nem látszik, csak ha ki van festve.
2011. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem,tuti hogy hosszítja mert teljesen látható volt hoyg az egyik szememen hosszabb a másikon meg kicsi.

szóval akk lehet hoyg a 3., válaszolónak lehet igaza.

2011. nov. 4. 17:03
 5/12 LadyLee ***** válasza:
58%

Biztos...


Figyelj, ha így van, azaz a szempillaspirál képes arra, hogy "csíkot húzzon a levegőben" akkor próbáld csak ki, spirálozz ki valami tárgyat és nézd meg, hogy a tárgy körvonalin kívül fekete lett-e valami. Vagy legközelebb rohadtul figyeld, hogy a szempillád végéhez érve tovább húzza-e a csíkot.


Ez bullshit

2011. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
eztmost nem értem,am annyiraq nem fontos,de nemértem hogy lehet hoyg ha nem festem ki akk rövid,hameg kifestem akkor hosszú
2011. nov. 4. 18:04
 7/12 LadyLee ***** válasza:

Pont ez az, hogy nem lehet. Ahhoz, hogy ez legyen, az kellene, hogy amikor a pillád végéhez érsz, és tövább húzod a spirált, akkor a levegőben kellene csíkot húznia annak a vacaknak, mely csík ráadásul csatlakozik a rendes pilláidhoz onnantól és velük együtt mozog. Na a spirál nyilván nem tud ilyet, nem húz csíkot a levegőben.


Egyszerűen csak hosszabbnak TŰNIK tőle a pillád.

2011. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy nem huz a levegőbe csikot,de akkor hogy lehet hogy ha kifestem a szemöldökömet verdesi a szempillám?? :D amugy meg nem.ezt nem értem...
2011. nov. 4. 18:27
 9/12 LadyLee ***** válasza:

Remélem fordítva gondoltad és nem a szemöldököd verdesi a szempillád, mert ha igen, akkor felterjesztünk Kiszel Tünde díjra. :)


Mindenesetre szerintem csak úgy tűnik, mintha hosszabb lenne.

2011. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a szemöldökömet verdesi a szempillám, mi félreérthető ezen????
2011. nov. 4. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!