Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szerettek kutyás sportokat...

Ti szerettek kutyás sportokat nézni? Ha igen melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Engem sose kötött le semmilyen sportközvetítés, mindig is halál unalmasnak tartottam, de az utóbbi időben nagyon rákaptam a különböző kutyás sportok nézésére, leginkább az agility, az obedinece és a dogdancing tetszik.

Egyrészt mindig ámulok, hogy miket ki lehet hozni egy kutyából és már az is leköt, ha csak nézhetem, tényleg annyira fantasztikusnak tartom az egészet. Másrészt rám is nagyon ösztönzően hat, kerestem dogdancinges oktató videókat, elkezdtem itthon trükköket tanítani a kutyámnak, meg nemrég egy agility alapozó tanfolyamra is beiratkoztunk, csak így kipróbálni, hátha van kedve hozzá, persze mindegyiket csak hobbi szinten, nem hiszem, hogy komolyabb versenyeredményeket el tudnánk érni, ahhoz nincs elég tapasztalatom, de szerintem egy-egy videó nagyon motiváló tud lenni.



2019. nov. 14. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban az agilityt szeretem nézni, azzal akár órákat is el tudok tölteni. Az IGP is eléggé le tud kötni, a dog dancingből csak a komolyabbak, de volt már olyan periódusom is, amikor canicross-bikejöring-scooter videókat bámultam egyfolytában(pedig az tényleg csak annyi, hogy egy kutya fut mint az őrült 10-15 percen keresztül :P)
2019. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Canicross,bikejöring,dog schooter, skijöring,ezek a "sportosabbak" remélem érted mire gondolok agility, de mostanában inkább a flyball-t diving dogot és a full fetch it-et szoktam nézni
2020. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a Stunt Dog Competitions, (ez Magyarországon nem elterjedt), és a frizbi versenyek (disc dog) kötnek le. Nézz utána! 😊
2022. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!