Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű szemfestéket...

Milyen színű szemfestéket tanácsos használni szalagavatóra, fehér keringőrucihoz?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam-szemem van, szolizott bőröm. :)

Én arany színű szemfestékre gondoltam, amely a szemem szélén átmegy minimálisan feketébe! De nem olyan durván! :) Nekem jól áll ez a szín összetétel, viszont illik a fehér ruhámhoz? Vagy szerintetek milyen színt használjak?

A fehéres, világos szemfesték nekem nem áll jól..:S


2009. jan. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

a fehérhez minden illik. de nem biztos hogy ez a smink is... :S

esetleg ha még töltenél fel magadról képet is :D

de amúgy szerintem jó ez amit leírtál :)

2009. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet látatlanba megmondani. Bízd a sminket kozmetikusra és ő sok hasznos tanácsot fog adni. Illetve, olyanra sminkel, ami jól áll neked. Nekem kicsit fura a fekete-arany párosítás. Meg vedd azt is figyelembe, hogy milyen színű lesz a buli ruhád (estélyid), hisz ez is fontos.
2009. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, ha már voltál ezekkel a színekkel kisminkelve és jól állt, akkor a fehér ruhához is megfelel. A fehérhez tényleg sok minden jó, szalagavatóra pedig egy kis csillogó arany leheletnyi sötét árnyalással nem lehet melléfogás. Csak ne legyen drámaian sok rajtad, mert az arannyal könnyen túlzásba lehet esni. Elég, ha finoman csillog a szemed. Egyrészt az alkalom miatt is jó választásnak tartom az aranyat, mert egy szalagavató igen nagy jelentőségű ünnepség, valamint barna a bőröd és azon szépen mutat a bronzos, arany csillogás, a fehér ruha pedig ezt még jobban hangsúlyozza. Esetleg jók lehetnek még a bronzos vagy barna színek.
2009. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából sminkeshez nem szeretnék menni, mert tablófényképezkedésnél a sminkes nagyon nem találta el mi passzol hozzám + semleges lett a sminkem... Ezután nem szeretnék kisérletezgetni pénteken egy újabb sminkessel! :)

Végülis szépen kitudom magam sminkelni! :) 2. válaszolónak pedig: a Joyban is van egy ilyen arany-fekete smink párosítás, és ott is gyönyörű szerintem! ;)

2009. jan. 6. 19:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel ma hoztam haza a keringő rucimat, ezért úgy döntöttem, hogy tesztelem milyen az összkép arany szemfestékkel! :)
2009. jan. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!