Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fehér bőrre milyen...

Nagyon fehér bőrre milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Katasztrofálisan fehér bőröm van de tényleg általában a legvilágosabb púder is barna csíkot hagy az arcomon illetve maszk hatást ad..:S . Tudnátok ajánlani valamilyen "márkát" ,ami az átlagnál világosabb színűt is forgalmaz?
2011. okt. 24. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Púderből az Essence-nek van nagyon világos, én is azt használom. [link]

Állítólag alapozójuk is van szép világos, de azt még nem próbáltam. Holnap megyek vásárolni, és ki akarom fosztani az Essence részleget. Azt a Soft Touch Mousse alapozót néztem ki, nem is drága, 1100 körül van. Ha sikerül venni esetleg leírom elég világos-e, ha érdekel. :)

A NYC-nak van jó világos folyékony alapozója és púdere, de annak nem túl jó a fedése.

2011. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van színtelen púder (miss sporty), én azt használom, mert még a legvilágosabb is sötét, de nekem valóban falfehér a bőröm, a fehér púderek jók nekem, de az nagyon drága és elég rossz minőségűek.
2011. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Missha Perfect Cover 13-as árnyalat. Mondjuk ez BB krém, de van fedése és majdnem alapozó, nézz utána.

Csak rendelni lehet, ha érdekel, tudok ajánlani ebay-es eladót, aki eredetit árul.

2011. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen eddigi válaszokat ! :) Kedves első na eléggé világos lett vagy nem? Az NYC-nek én a púderével vagyok megelégedve az alapozója is jó volt ideig óráig de utána a mattító hatás helyet(mert,hogy eredetileg az volt) inkább fényesebbé tette a bőrömet...:S a púdere az nekem tökéletes csak az nem a tartósságáról híres :S
2011. okt. 27. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Matt Ivory szín nekem pont jó. :) És elég jól fed, púder sem kell rá, mert ahogy felkened rögtön olyan, mintha az is lenne rajta. Nagyon természetesnek hat. Tök gyorsan el lehet oszlatni a bőrön és korrektor sem kell nagyon mellé. Ma egész nap ez volt rajtam, de nem jött le annyira, mint a NYC alapozó+púder combo. Persze hosszabb távon derül ki, hogy valójában milyen, de így elsőre abszolút pozitív. :D
2011. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor ha elfogy a mostani NYC tuti olyat veszek kipróbálni :)
2011. okt. 29. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!