Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenre fessem a körmöm?...

Milyenre fessem a körmöm? Tovább lent

Figyelt kérdés

A fehér rész kb. 4 milliméteres, mert még nem nőtt meg a körmöm. De közepes körömre valót is írhattok.Írjatok ötleteket légyszi, hogy milyenre fessem a körmömet.

Linkeljetek képet is ha lehet


És az lenne még ezzel kapcsolatosan a kérdésem, hogy mit tehetek az ellen, hogy ha hosszú a körmöm, akkor lehajlik? (tablettákat, műkörmöt légyszi ne írjatok)


2010. okt. 31. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:

légy egy picit kreatív... :)


# átlós vonallal oszd ketté a körmöd, és a két fele legyen más színű. (de passzoljanak egymáshoz!) a választóvonal legyen fekete/fehér/ezüst


# fesd le egyszínűre, várd meg míg megszárad, és utána az egyik "sarokból" húzz ki 3 vonalat (akár ívesen)


# ahogy az elsőt, csináld meg, és a világosabb részre (mert vszínű az egyik szín világosabb mint a másik :)) tegyél a sötétebb festékből pöttyöket.


# csinálhatsz színátmeneteset is, elég egyszerű de nagyon mutatós. önts ki papírra/asztallapra egy kis festéket. a lényeg, h. olyan felületre, ami nem issza be :) szivaccsal tedd fel a festéket, a szivaccsal össze is tudod a 2 (vagy 3) színt mosni

2010. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jók! Köszi! Várok még ötleteket!
2010. okt. 31. 08:29
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem az egyszinű körmök sokkal jobban tetszenek mint a mintás. kisebb körmökhöz jól áll a fekete, vagy pl. kék :)
2010. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Youtube-on rengeteg ötletet találsz!


Fesd franciára. Nem muszáj fehérre festened a végét, leeht színes is ;]

2010. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. okt. 31. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
A lehajló(karvalyosodó)körömmel semmit sem lehet kezdeni,genetika...
2010. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem pl. azért hajlik a jobb kezem hüvelykujján a köröm, mert azzal ütöm a szóközt, és rengeteget gépelek :D
2010. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd jól leszidom az Anyám... :)
2010. okt. 31. 16:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem az öröklődés miatt. De én is gépelek, és én is azzal az ujjammal ütőm a szóközt, amin lehajlik. XD
2010. okt. 31. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, ha nagyon sietned kell, akkor jók a körömmatricák is, csak befested a körmöd 1 szinre és ráragasztod, lekened szintelennel és kész. Ámen, esetleg van még a körömnyomda, azt hiszem konad a márka neve, de mondjuk egy kinaiban is lehet kapni, azzal is gyorsan megy a diszités, és egyedi lesz. Valamint a youtubeon is tök jó videók vannak a körömfestéssel kapcsolatban.
2010. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!