Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás, hogyan tovább?

Fültágítás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
a fülbevalót kicseréltem körzőhegyre de fogpiszkáló még nem fér bele... mit rakjak bele?
2011. szept. 19. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rakj bele fülpiszkálót, mert az dából van és kiszívja a nedvességet a füledből és azt utána elég fájdalmas lesz kiszedni. Én egyre nagyobb pc.kel csináltam.Fülbevaló után 1.2 es szárú pc utána 1.6os utána 2es aztán 3mm es tágító 4mm es(2 hét után) aztán (3hét után) az 5mm es tágító, de nagyobbat már nem akarok.

Ha normálissan akarod csinálni vegyél tágító készletet kb úgy 2500-3000ft. [link]

2011. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
adom az előzőjét:) én mondjuk úgy csináltam, hogy fülbevaló,én is körző hegy, aztán gémkapocs( gémkapocsok) ha már sok lett volna belőle, akkor átváltottam fülpiszkáló pálcikára..:) tollbetét, szivószál..:) de ahogy kényelmesebb :)
2011. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na át ment a fogpiszkáló is, egy nap alatt... az viszonylag jó? :D
2011. szept. 19. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó vagy igen :D legalább lekented lakkal ? mert az befog gyulladni, és alig birod majd kiszedni..:S előző voltam (utolsó) :D
2011. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ja begyulladt a fogpiszkáló de egy mozdulattal kirántottam, nem fájt... most egy kb ugyan akkora LEGO antenna van benne :D:D
2011. szept. 20. 07:49
 6/9 anonim ***** válasza:
ha tovább hagytad volna benne, hidd el rosszabb lett volna. :)) jól haladsz, de kb hetente cserélgesd, vagy 2. ne naponta :D az úgy nem lesz szép..:) türelem! :D
2011. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oks, köszi a gyors válaszokat és a segítséget, nemsokára szerintem 3 milis tágító bele is fér. !
2011. szept. 20. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :D hajrá:) mekkorát szeretnél?
2011. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12-14körülit. sztem elég hamar meglesz, bár egy csiga lehet nem ártana.
2011. szept. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!