Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Nektek milyen illat...

Csajok! Nektek milyen illat jön be a fiúkon? Számít ez nektek? Ha igen, akkor milyen illat (spray)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a barátomon csak az ő saját illatát szeretem érezni. Nekem ez a perverzióm, szóval ő csak nagyon ritkán használ parfümöt. Abból is csak a jó minőségűt tudom elviselni, nem az ilyen százforintosboltos pancsokat.
2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos az illat,imádom szagolgatni a párom és igazából ez indít be. :)Amúgy ha spray akkor az átlagárú ám igencsak fincsi AXE-ok jönnek be.Pl a piros a kék és a barna meg a twist is jó.A mostani barátom AXE stift.-et használ és abból a twistet,de ellenállhatatlan,imádom. :)

18L

2010. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
axe piros nálam a favorit, és ha egy pasinak férfias illata van, az indit be:P
2010. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Old Spice Blue Lagoon vagy mi a pontos neve nagyon tetszik, de a sima Original is!
2010. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hot_kiss ***** válasza:
Igen, számít nagyon. Mindegy, csak ne legyen túl fűszeres és férfiaslegyen. Ez beindít :P
2010. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sprayt nem tudok írni, de parfümből a kedvencek: Armani-Attitude, Givenchy-Play. :)
2010. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Imádom a férfi parfűmöket de csakis a parfümőket a spraytól rosszúl vagyok:S

Paco rabanne-1 million, giorgio armani, diesel ezek nagyon jók!:)

2010. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A playboy és az Axe a legjobb egyszerűűen imádom
2010. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak ne legyen túl erős. De a legjobb szerintem mindenkinek a természetes illata.
2010. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hát ezek a tucat Axeok meg ilyenek inkább csak visszataszítanak,pláne ha 1 liter van az illetőn..:S

Inkábba könyabb,friss illatokat szeretem,amit nem lehet minden 2 emberen érezni :DÉs férfi parfűmökből/dezodorokbol sem csak ilyen mentolos,hányingerkeltő "illatúak" vannak...

2010. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!