Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kenődik el a szemhéjtus...

Miért kenődik el a szemhéjtus felül a szememen? (szemem sarkában)

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Picit könnyezik a szemed, főleg most a hideg, szeles időben. Mást nem tudok, vagy esetleg a tus minősége nem túl jó. Próbálj másikat.
2009. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szemceruzát használok csak, tust nem. De nekem is mindig elkenődik ott. Azért mert ahogy pislogsz, és könnyezel... szóval az elmaszatolja. Ez a legtöbb embernek így van. Vannak vízálló vagy csak zsírosabb ceruzák pl. azok tovább maradnak meg. DE legegyszerűbb, ha zsebkendővel, kozmetikai kendővel, vagy fültisztító pálcikával letörlöd aztán húzol új kontúrvonalat, ha már szükséges. Lehet még azt, hogy oda nem húzol vonalat, hogy ne mossa le a könny. (Tudom, hogy nem sírsz, de nem tudom másképp írni, amikor pislogsz a szemed is nedves...)

Esetleg rakhatsz alá púdert, de azzal is vigyázni kell, mert ha rosszzul viszed fel és sokat akkor csúnya lesz, amikor lefolyik.

2009. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én tartós szemhéjtust használok (avon), előtte alapozok és amíg nem szárad meg teljesen (kb fél perc), addig nem nyitom ki teljesen a szemem, h ne érjen semmihez, és sosem kenődik el.
2009. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!