Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jegeléssel és gyulladás...

Jegeléssel és gyulladás csökkentő segítségével elkerülhető a nyelv bedagadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Olyan kérdésem lenne,hogy jegeléssel és gyulladás csökkentő szedésével,és folyamatos öblögetéssel sikerülhet-e meggyorsítani,vagy sokkal kevesebb esélyt adni a feldagadásra??

Ugyanis nemsokára szúrják a nyelvem és nekem 2 napra rá vizsgáim lesznek,amiken jól kéne tudnom beszélni!

Mennyire esélyes a pöszeség??És mennyire lehet ezt az előbb feltüntetett technikákkal kiküszöbölni???

Kérem csak tényleg olyanok válaszoljanak akinek már van a nyelvükben piercing!!!


2010. nov. 1. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a vizsga előtt ne csináltasd meg!Én kb egy hétig pöszén beszéltem!Enni sem tudsz normálisan mert nagyon érzékeny lesz a nyelved!Csak vizsga után csináltasd meg,az a pár nap már nem számít!Hiába jegeled az is fáj,bármi hozzá ér fájni fog.Tejterméket nem szabad enni de énnekem annyira fájt hogy csak tejbegrízt tudtam enni!Jót akarok neked ezért is tanácsolom hogy vizsga után csináltasd meg!Ha bármi kérdésed lenne még nyugodtan írj!
2010. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!