Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szülők! A nyelv piercinget...

Szülők! A nyelv piercinget megengednétek egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
szülők írjanak vagy ha gyerek lécci írja oda a korát! nem értem mért nem lehet pc-je egy gyereknek. magyarázza meg nekem valaki!!! méghozzá nem is látszik!
2011. szept. 14. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem engedték, amikor 16 voltam, és szerintem ez jól is van így. Még 18 évesen is gyerek vagy, de azért 18 után azt mondom, hogy csináld, ha akarod, te felelősséged.

Amúgy később megcsináltattam 22 évesen.

23/L

2011. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Bár én még nem vagyok szülő, de ha a gyerekem ezzel előállna, kb lekevernék neki egy pofont. Nekem csak ne szúrogassa magát össze vissza. Majd ha 18 lesz, azt csinál, úgy szurkálja össze magát, ahogy akarja.
2011. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Én 16 éves vagyok, de egyáltalán nem akarok piercinget. :P Nem értem, mi a jó abban, ha egy vassal átszúrod a nyelvedet. Különben iszonyúan rondán néz ki.
2011. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt mondanám, hogy várja meg a 18-at. Elvégre az a felnőttkor (amit felvinnék 21-re...) és addigra kijárja a sulit is (remélem). Nálunk nagyon nem nézték jó szemmel a tanárok az ilyen piercinges dolgokat.


24/l

2011. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Még valami! Ha nem is látszik, akkor minek akarod? :P
2011. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
16 éves lánynak??? Fiúnak sem!!! Semmit, ami menő, vagy trendi, inkább maradjon úgy, ahogy van, a maga egyszerűségében. Szép a maga fiatalságától, nem attól, hogy másokat majmol.És akiket esetleg utánoz, azok tán különbek? Na, ne többet erről.
2011. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem majmolna, és nem is utánozna!! ezt szerené, és nem azér mer divatos vagy menő! bár ezt nem érthetitek nem is értem hogy hittem h normáls és jó válaszokat kapok..!
2011. szept. 14. 17:58
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

kamasz vagy.. még szép, hogy nem ért meg a vilàg :D...

amúgy nem engedném mert szerintem undorító, közönséges, visszataszító és bazira csöves hatàst kelt :)

2011. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem majd gyerekem lesz én megengedem neki,de csak a piercinget azt is ízlésesen tehát nem úgy h tele van az arca neki hanem max. 3at(: tetoválást azért nem mert tegyük fel 16évesen csináltat egy pillangót a hátára....majd 4 év múlva valami miatt teljesen megutálja akkor mi lesz?!ezért majd ha elmúlt 18 majd akkor csinálja saját felelősségére és utána magára vessen ha később már nem felel meg neki amit saját felelősségre döntött
2011. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én megengedném, szülő vagyok.
2011. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!