Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy ilyen tetoválást körülbelü...

Egy ilyen tetoválást körülbelül mennyi idő alatt készítenek el?

Figyelt kérdés
[link] :))
2010. nov. 1. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! nekem 2 tetkóm van nagyobbak és azok olyan 1,5-2 óra alatt készültek el. Szóval ez szerintem kb 1óra lenne!:)


Amúgy bátor vagy!:D


22/L

2010. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó :) Mert volt aki azt mondta, hogy egy óra alatt tuti nem készül el.. Pedig nem is szeretnék semmi cicomás betűtipust, csak egyszerű fekete felíratot, de szerintem az is lesz ekkora... És remélem egy óra alatt tényleg megvan :)

Azt mondják, eléggé fájni fog... Első tetkóm :)

2010. nov. 1. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyit vegyél figyelembe, hogy így nehezebben találsz munkát Magyarországon, vagy közönségesnek hisznek egyesek-már ha itt élsz.

Tapasztalatból mondom, bár nekem takarható helyeken vannak tetoválásaim. De ha ez nem érint, akkor hajrá:)

2010. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. végül is tetoválótól függ, hogy mennyi idő. de nekem maga a tetoválás annyi idő volt. meg hát plusz még, hogy fel rakta, meg kellett néznem, hogy jó-e ilyenek.


de ha be mész a szalonba időpontért, meg meg mutatni a mintát kérdezd meg, hogy mennyi idő kb.? :)


nekem is tetszik ez a hely amúgy, jó választás, csak gyáva vagyok hozzá:P

2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most jelenleg Magyarországon vagyok, még 2 teljes napig. Itt fogom megcsináltatni holnap, de egyébként Hamburgban élek. Bár nem tudom, ez nálunk probléma-e...
2010. nov. 1. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!én is ide szeretnék majd, nekem is azt mondták, h kb. 1 óra.

írd majd meg,mennyire fájt, lécci!


20Ł

2010. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na akkor nincs miről beszélni:) Rajta!

Amúgy jól néz ki.

2010. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem gyávaság kérdése, igaza van a második válaszolónak-itthoni viszonylatban még mindig a sittes múlttAL, vagy az igénytelenséggel hozzák kapcsolatba a tetoválást. Nekem a vállamon van egy nagyobb, és hát volt már párszor, hogy keményen belém kötöttek...
2010. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez szerintem egy nagyon szomorú dolog, hogy ez alapján itélnek... Én nem azért csináltatom, mert sittes lennék vagy igénytelen. A barátnőm emlékére készül akit egy év vesztettem el, és rájöttem hogy nem lesz jobb ha bánkódok és szerintem ez a tetoválás tökéletes az emlékére... Meggondoltam, egy éve folyton ezt teszem... Annyira nem értem miért ez alapján kell ítélni, hisz nem cellaszámot tetováltatok magamra.....
2010. nov. 1. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2010. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!