Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminknél a szemceruza és/vagy...

Sminknél a szemceruza és/vagy a tus egy idő után a szempilla tövénél meg kicsivel alatta rárakodik és el kezd fájni meg viszketni, és leszedni sem olyan egyszerü. Okozott e ez valakinek gondot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Még sosem tapasztaltam ilyet, pedig minden nap használok szemceruzát és szempillaspirált is, mondjuk tust ritkán.


Valószínű hogy allergiás reakció. Válassz másik márkát, lehetőleg valami biokozmetikumot.

2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó(jobb) minőségű terméket kell venni, ami nem hullik le napközben (persze valamilyen szinten lefog). Ha visket, akkor tényelg lehet, hogy allergiás vagy rá. Leszedni én is nehezen tudom a szempilláimközé lerakódottat, de én fülpiszkálóval szoktam.
2010. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy idő után? mármint egy napon belül? mert akkor biztos allergia, használj más terméket, vedd megbízható helyről, kicsit minőségibbet, az kímélőbb!

és minden nap alaposan távolítsd el a maradékokat a szempilla tőről is, nekemis nagyon macerás, mert elég tartós és nehezen jön le,dehát muszáj.

2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is fülpiszkálóval szoktam,de akkor meg az viseli meg ahogy leszedem:D elég sok ki is szokott jönni utána :S
2010. nov. 3. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
HA jó minőségű tust használsz, akkor nem lesz vele gond. Tudom ajánlani a Manhattan tust, mindig olyat használok, és nem jön le, nem kenődik, nem csöpög le a szememről. Ja, és vízálló is! Sminklemosóval pedig könnyű szerrel eltávolítható ;)
2010. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!