Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó szemceruza? (Kérdésed túl...

Jó szemceruza? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha lehet minél olcsóbb legyen..:) Fehér szemceruza kellene, csak ugye nem tudom melyik jó, és melyik nem..

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. okt. 24. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem találom a képet róla, de dm-ben s-he szemceruza. Egyik fele fekete, másik fehér.

4 évig használtam a fekete oldalát, gondolom a fehér se lehet rossz. :D

2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2011. okt. 24. 21:18
 3/11 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül? ^^
2011. okt. 24. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:

stadionoknál a zöldséges melletti boltban(ilyen kozmetikás,de igazából minden van benne) lehet kapni Scharlett Ohama nevű szemceruzát. 300 ft. Mindig ezt használom már évek óta és sosincs vele semmi gond.

Sajnos suliban olyan 4. óra körül elkezd mosódni, de csak ujrafested és megint tökély..:)

2011. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2011. okt. 24. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Nekem is a 2 végű S-he van, én highlighternek használom a fehér oldalát. A fekete nekem használhatatlan, nagyon kenődik. Viszont a fehér résznél meg pont az a jó. :)
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

hát igazából néha sminkhez, de általában csak, hogy kihúzzam a szemem (+még nagyobbítja is :))

2011. okt. 24. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik jó, viszont ha vízvonalra akarod használni, olyat keress, ami elég kemény, és nehezen fog. Egy puha szemceruzával elég borzalmas végeredményt lehet kapni, felkenődik vastagon a szempillákra, és onnan lekenődik.

Viszont vannak jó trükkök tartósságra: fagyasztóban tárold, vagy használat előtt tartsd öngyújtó lángjába egy pillanatra.

2011. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 24. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt használtam, mint az első válaszoló, a s-he-s kétvégűt.

Feketében én az avonosokat szeretem, a legolcsóbb is ugyanolyan jó, mint a többi. Fehérben azt még nem próbáltam, de én bíznék benne :)

2011. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!