Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerülne egy műkörmös...

Mennyibe kerülne egy műkörmös szett?

Figyelt kérdés
Kicsit sokallom amennyit kérnek mostmár érte. Nagyon jó kézügyességem van és én is megtudnám csinálni itthon. Kb mennyibe kerülne az egész?
2010. nov. 3. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hol veszed és mekkora csomagra gondoltál!? Milyet akarsz?(porcelán,zselés,UV lámpás?

Pár link: [link]


[link]


[link]

2010. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%

Sokallod?Tudod te mennyit kell fizetni egy műkörmösnek havonta hogy dolgozni tudjon???Minumum 150-200ft (bérleti díj,rezsi,járulékok stb stb)egy kisvárosba. És ebben még nincs benne az anyagköltség és az esetleges továbbképzések ára! Te azt hiszed otthon tudsz magadnak csinálni normális körmöket mert "jó a kézügyességed"??Szerinted miért tanulnak évekig a körmösök? Biztosan nem azért mert túl sok pénzük van. Ahoz hogy egy esztétikailag szép körmöt meg tudj építeni rengeteg tanulás és gyakorlás kell,nem olyan könnyű az amilyennek te látod.

De ha neked alacsony az igényességi szinted és jó neked az otthon barkácsolt gombás és agyon reszelt körmök akkor hajrá! Ja és az ilyen kezdőcsomagok nem sokat érnek,nagyon sok minden hiányzik belőle ami szükséges lenne..

2010. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
mielőtt valaki nagyon okosan beszólna 150-200ezer ft
2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is otthon szoktam, a porcelán kezdő szett nekem bevált, nem sokallom. Nekem is jó a kézügyességem, ezért nem megyek műkörmöshöz.
2010. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
hát...biztosan neked is gyönyörű körmeid lehetnek XD
2010. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

10:44-es

Te kurv@'ra elvagy tájolódva. Barátnőm 17 éves. Kezdő műkörmös szettet vett Ő is. Körmös szeretne lenni, de kezdésnek úgy gondolta jó lesz ez. A kezdő szettel olyan szép körmei vannak és Ő maga csinálja meg, pedig rohadtul nem tanult semmit. Saját magán gyakorolt. Az első pár alkalom nem lett valami szép de utánna belejött és nagyon szépeket csinál. Az unokatesóm (volt)felesége meg nem 1 vagy 2 évig tanulta a műkörmös szakmát, még se tud normális körmöket csinálni. Kib@szta a sok pénzt az oktatásra meg a cuccokra és kurv@'ra nincs vele sehol. A barátnőm sokkal jobban megcsinálja, mint az unokatesóm (volt)felesége. Barátnőmnek se gombás és nincs bénán lereszelve. A régi körmösöm is fél évig tanulta, ha jól emlékszem. Nem tudom, hogy Te milyen évekről beszélsz. Maga a szakma megszerzése nem sok idő, és igen is kell hozzá kézügyesség. Attól, hogy Te olyan béna vagy, hogy nemt udod megcsinálni nem kell leszólni mást. Lehetnek neki is szép körmei, hogy nem 4-5-6 000-ért esetleg többért csináltatta. Erről ennyit. Magadnak Te nem tudod megcsinálni...és? Az a saját bénaságod! Inkább libbenj be a körmöshöz, majd Ő megcsinálja neked amihez Te analfabéta vagy. :DDDDD Csak egyszer szúrnák el úgy a körmöd... de röhögnék xD


Többi válaszolónak meg köszönöm és elnézést a kis "kirohanásomért" de utálom az ilyen nagyszájú libuskákat :)

2010. nov. 9. 15:29
 7/15 A kérdező kommentje:

Tessék nagyszájú kisasszony :) :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt barátnőm csinálta :)))

Szerintem nagyon szépek lettek. Na ennyit a gombás körmeidről meg a hülyeségeidről. Ha csak beülni tudsz akkor ne magyarázzál... -.-

2010. nov. 9. 15:39
 8/15 anonim ***** válasza:

csak azért írt ilyeneket, mert lehet, hogy Ő is műkörmös és évekig tanulta szakmát, mégsem megy neki...vagy csak szimplán béna..

a brátnőd meg nagyon ügyes :)

2011. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Na nesze te analfabéta nagyokos! Ez az én egyik munkám.


[link]


Most ugassál. A barátőd körmei meg...nem is tudom mi a megfelelő kifejezés,röhejesek!

2011. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Ja és köszönöm szépen hogy aggódsz,de vannak vendégeim,annyira hogy teltházzal dolgozok. Ha gondolod még karácsonyra betudlak szorítani :D
2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!