Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen műkörmös nőknek ez...

Az ilyen műkörmös nőknek ez komolyan tetszik vagy csak divat miatt van?

Figyelt kérdés

Metrón, villamoson szoktam látni hogy nyomkodják a tapis mobiljukat, de kínlódnak vele mert a műkörömtől alig sikerül. Látván ezt az emberek idiótának nézik szerencsétlent. Még azt sem mondhatnám hogy szép (pl: [link] mert ennél még egy egyszínű rövid saját köröm is szebb.

Gondolom nem csak a mobillal van ilyen gondjuk, minden másban is csak akadály lehet az ilyen köröm. De akkor meg minek? Ettől nem szebbek lesznek hanem nevetségesek. Vagy ők ezt nem veszik észre?


2011. szept. 14. 12:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2011. szept. 14. 12:37
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik az ilyen, de hát ez van. én hétköznap ilyenre szoktam csinálni: [link]
2011. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a buszokon a leszállás jelzője nem olyan volt, mint manapság, hanem egy süllyesztett nyomógomb, ujjal kellett benyomni. Na azzal mit össze küzdött egyszer egy nő lapát méretű műkörmökkel, öröm volt nézni. :DD
2011. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőkön én is mindig csak mosolygok. De láttam már ennél hosszabb stiletto körmös csajt. (kb ekkorával [link] ) Kapaszkodni nem tudott, és próbált közben smst írni is :P Nevetséges látvány volt, sokan megmosolyogták. Akkor elgondolkodtam rajta, hogy pl a fenekét hogy törli meg, vagy egy tampont hogy helyez fel? Gondoltam mosogatási problémákra is, de gondolom ilyen körökkel nem is áll neki.
2011. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, meg most eszembe jutott, anyukám középiskolai tanár és mindig azzal szivatja a hosszú műkörmös lányokat, hogy kihívja a táblához őket valami feladatot megoldani, és olyan krétát ad nekik ami már nincs 1 cm :P Aztán meg az egész osztály azon röhög, hogy mit szerencsétlenkedik vele. Egyébként a házirend nem is engedné az ilyet náluk. (egyhézi suli)
2011. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem neked semmi közöd hozzá, hogy kinek milyen körme van és hogy nyomkodja vele a mobilját. Vegyél elő egy könyvet, újságot vagy hallgass rádiót a villamoson, ne másokat figyelj.
2011. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"semmi közöd hozzá"

Véleménye attól még lehet. És kérdést is feltehet, hogy másoknak mi a véleménye. Neked sem volt muszáj idetévedned. :DDD

2011. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasak!

Ezeket az embereket nem a praktikum és esztétikum együtt vezérli, csupán azt gondolják, csak ez számít... Szomorú látvány...

2011. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ilyene van a 13 éves osztálytársamnak :'D

szerintem k.rvára szánalmas

ő is basszus,nemtudja nyomkodni a telóját mert ilyen 2 centis karmokat csináltat

ráadásul tegnap betört neki

és ott sírt nekünk hogy jaaaaaaj letört a műkörme,jaaaajj

nevetséges

13l

2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
az első link nem működött, a második kép Meseszép! Csodálatos! Igényes, divatos, szép! A francia manikürt én elavultnak és unalmasnak tartom. Tény, a hosszú körömmel tudni kell bánni, de én pl. fodrász vagyok, és sokkal kényelmesebb hosszú körömmel dolgozni. Egyébként a telefon nyomogatás nálam nem tart sokáig, és meg tudom nyomni a gombokat...Szóval támogatom a szép női kezeket!
2011. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!