Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a neve annak a hajbavaló...

Mi a neve annak a hajbavaló műanyag vagy gumigyűrűnek, ami a lófarkat jól megtartaja és széles sávban megemelve öleli körbe?

Figyelt kérdés

pl Liptai Claudiának is volt már a hajában a Megasztárban, meg az X faktorban is láttam azt hiszem a Veca hajában.

((vettem egy hasonló, de keskeny valamit a csattos bizsus standnál, de semmit nem fog csak ha két hajgumit rakok alá amitől aztán kicsit bunkócska és még így sem elég széles.))


2010. nov. 6. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajragami vagy valami ilyesmi. Régebben reklámozták.
2010. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

most nem arra a kontycsináló sofistotwist izére gondolsz?

mert azt ismerem,. jó az is de most én nem azt keresem. azért köszi, ha ezt mondom legközelebb a boltosnak, lehet jobban tudja mit akarok.

2010. nov. 6. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs külön neve. És gondolom olyat vettél te is, csak neked nem fodrász szerkeszti a hajadba reggelente. :D

Amúgy ha kevés hajad van (most értsd, hogy nem iszonyú sok) akkor ki fog csúszni.

2010. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nos nekem nagyon sok van és vastag, és épp az a baj, hoyg így is lekonyul a lófarok, mert húzza a súly, gondoltam ez az akármi tartaná... de nem.
2010. nov. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!