Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercing csináltatás...

Nyelvpiercing csináltatás holnap! Para van. NAGYON FÁJ?

Figyelt kérdés
Holnap piercinget csináltattok barimra félek:(Valaki tapasztalat???Az orvosi fémet bírni fogja a nyelvem?22/L
2010. nov. 7. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy fémalergiás vagy-e azt nem tudhatjuk. nem hiszem, nagyon ekevsen nembírják az orvosi acélt.

fájni a szúrás nem fog. nyáladzani fogsz, és kellemetlen mikor kihuzzák a nyelved miközben nem érzed, de nem fog fájni.

utána beduzzad majd és kicsit fáj is, de viselhető, enni nem lesz egyszerű. tejes dolgot ne egyél egy ideig, és ha nagyon fáj jegeld, de nem gáz ne félj, a szúrást abszolut nem érzed.

2010. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt hallottam,hogy ha rossz helyen szúrják,akkor nem érzel ízeket soha többet

de nem tudom,hogy ez igaz-e...

2010. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon édes vagy.

Nyugi lefújják várnak 2-3percet és azt sem fogod érezni ha kettévágják a nyelved.

Mikor bent van már kicsit bedagad a nyelved de nem vészes.

Öblögetni kell majd corsodyl-al és minden oké lesz.

Gondolok majd rád.

18/F

2010. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm:)Utolsó te is édes vagy:)
2010. nov. 7. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
BAROMIRA BORZALLMASS: [link]
2010. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem pl a szúrás is fájt,még a könnyem is kifolyt,pedig 3szor fújták le érzéstelenítővel,mikor meg kezdett elmúlni a hatása még rosszabb volt,meg hát a normális beszéd is vicces volt.:)de hát mindenki más...de ennek már jó pár éve és azóta is megvan és szeretem :)
2010. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem le se érzéstelenítették, nem is éreztem.Akarok majd egy másodikat is, tök jól néz ki.:)
2010. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!