Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire észrevehető a nyelvpi...

Mennyire észrevehető a nyelvpiercing?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy meddig lesz nagyon bedagadva a nyelvem szúrás után, és hogy mennyire vehető észre beszéd közben. A szüleim nem pártolják a piercingeket, de én akkor is szeretnék. Lehetséges, hogy ne vegyék észre? (egy jóideig legalábbis...)
2011. szept. 4. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát az a gáz, hogy 1 szülőnek ott kell lennie szúráskor.. aznap csak órák múlva fog bedagadni a 2.-3. nap (esetleg 4. is) elég szar, alig bírsz enni, nem tudsz majd rendesen beszélni, r-gy-ty stb. nehéz lesz kiejteni és lehet nem is fog menni.. minden kaja után öblögetni kell 2 hétig nem ehetsz/ihatsz tejes dolgokat (mert erjed) és nem nagyon szabad húsokat enni (szabad, de csak módjával a bacik miatt) a hosszú szár észrevehetőbb, mint a rövid, de cserélni csak a szúrás után 2 vagy 3. héten lehet. nekem most rövid szár van bent és szerintem egy velem egy magas ember hamar észrevenné..
2011. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell ottlenni a szülőnek .. olyan pc-st kell találni ahol nem kér szülői engedélyt. Nekem bedagadva kb. 2hétig vt, beszélni és enni nem tudtam rendesen. Hát ha sokat beszélsz akkor észre fogják .
2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
GEyáltalán nem szükséges, hogy ott legyenek a szüleim, mivel egy nagyon jó haverom piercinges, és otthon szokott fogadni. Pl a köldökpc-met is ő szúrta. A lényeg a dagadáson van, meg h észreveszik-e. Ha alacsonyabb vagyok mint ők akkor is feltűnő?
2011. szept. 5. 14:01
 4/5 A kérdező kommentje:
*Egyáltalán
2011. szept. 5. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
dagadáskor igen, én elég alacsony vagyok (másfél méter xdd), de eddig nem vette észre senki aki nem tud róla.. szerencsére ugyanis az osztályfőnököm egyből beszélne velem róla, elmondaná kb minden tanárnak és amikor nem vagyok bent osztályfőnökin valamilyen okból tutira kibeszélne az osztálytársaimnak is.. -.- (tudom mivel kb ugyanez volt egyik osztálytársam ajak piercingjével is...)
2011. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!