Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a szerintetek legjobban...

Melyik a szerintetek legjobban bevált alapozó?

Figyelt kérdés

Alapjában véve kombinált arcom van. Sűrűn miteszeres ha rossz alapozót választok. Olyanra lenne szükségem ami jól fed, de nem lesz tőle csúnya a bőröm. Nektek melyik vált be a legjobban? (láttam, hogy volt már ezzel kapcsolatban kérdés, de hát mindig újabb és újabb termékek kerülnek a piacra)

Köszi szépen!


2010. nov. 7. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem továbbra is az Essence soft touch krémpúderes alapozója!



[link]

2010. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a L'oreal perfect match ebből is vagy a folyékony vagy a púder.Nekem ez vált be.


(még ajánlhatom a clinique stay-true alapozót az is nagyon jó volt)

2010. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline affitone. Folyékony és hab állagú is van és mindkettővel meg vagyok elégedve. Nem a legolcsóbb de sokáig kitart és nagyon jó minőség.
2010. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
la roche-posay, gyógyszertárban lehet kapni
2010. nov. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az Estée Lauder Double Wear
2010. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Joe Blasco. A hálivúdi filmiparban is ezt használják pl. úgyhogy nem egy rossz vagy károsító anyag, ellenben egyáltalán nem olcsó: 4-5-ször drágább az általatok márkásnak és legjobbnak vélt alapozóknál. Szóval nem mindenki pénztárcájához van szabva...


Ha a mindenki számára elérhető árú alapozókat nézzük, akkor M.A.C. vagy Clinique.

2010. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

12:13-as válaszoló el van tévedve nagyon,ha azt hiszi,hogy a Mac és Clinique alapozó számára elérhető.Röhej,ha valaki ilyen buta,már bocs.


Akárhogy is nézzük,ezeknek az ára a Mac esetében 10fölött van,a Clinique is 6000.Szal ez nagyon drága.Utóbbi volt már nekem is,de nem estem hasra tőle,mert annyira nem jó.

2010. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fülünyúl ***** válasza:
67%

Kedves személyeskedő 13:43-as


Ha neked is lenne kis eszed, gondolhatod, hogy nem a tinik zsebpénzéhez kalkulált senki sem, mert akkor az Avon szintjén meg is állhatunk.

A kérdező eleve jó minőségű terméket keres a bőrproblémái miatt, és a korábbiakban felsorolt alapozók sem igazán olcsóbbak mint a Clinique vagy a M.A.C., de ezek még mindig nem elérhetetlenek bárki számára, a 6-10e Ft nem a világ vége, és normális embernél egy alapozó nem egy hónapig tart, kivéve aki mindig vakolatnyi vastagságot hord fel. A Joe Blasco árát meg sem merném mondani.

Mielőtt lebutázol másokat te is használhatnád ami a fejedre nőtt, kedves nagyképű válaszoló...


De várjuk az építő jellegű hozzászólásodat is, hogy TE mit ajánlasz a válaszolónak.

2010. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én pont,hogy nem nagyképűen írtam,de ha neked így jött le,hát ez van.Amúgy arra írtam,hogy az gáz,ha valaki úgy gondolja,hogy a Mac,Chanel és társai mindenki számára elérhetőek.Ez a buta dolog,nincs mit szépíteni.Ezek luxuscikkek és nem mindenki engedheti meg magának.Ezen akadtam ki,nem azon,hogy miket ajánlgatsz a kérdezőnek.
2010. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Loreal inkább elérhetőbb márka,de még az sem mindenkinek.Bár ha valaki többet szeretne erre áldozni valóban jobb a Clinique,Estée Lauder,MAC...
2010. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!