Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökpúder vagy a szemöldö...

Szemöldökpúder vagy a szemöldökceruza a jobb?

Figyelt kérdés
Milyeneket lehet kapni a DM-be vagy a Rossmannba?
2010. nov. 9. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a púder jobb, mert nem olyan hangsúlyos, mint a ceruza. Én ilyen drogériákban inkább ceruzát láttam eddig, de azért nézz körül te is.
2010. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A szemöldökpúder, mert sokkal természetesebb hatást lehet vele elérni. A ceruzával szerintem úgy néz ki, mintha tetoválva lenne.
2010. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jobb a púder, nem kell feltétlenül direkt erre gyártottat venned, ha találsz egy olyan szemhélypúdert ami olyan mint a szemöldökszíned az is tökéletes. csak vigyázz hogy ne csillogót vegyél!
2010. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökpúder. Lehet kapni kimondottan szemöldökre valót (pl essence 800,- Ft), de én pl. sima szemfestéket használok rá. Próbálj ki pár barnás árnyalatot, hogy melyik áll neked jól, majd fixáld szemöldökzselével vagy vazelinnel vagy sima zselével, ami nem keményedik meg egy idő után.
2010. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norci66 válasza:
Én is a szemöldökpúdert ajánlom. Ross a bán és DM Ben is lehet kapni az Essencetől szemöldökpúdert. Ha nem is kimondottan azt veszel, egy egyszerű szemhéjpúderrel is megoldható csak arra figyelj, hogy világosabb legyen a szemöldöködnél
2017. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!