Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfümökkel foglalkozó...

A parfümökkel foglalkozó oldalak mennyire megbízhatóak? Eredeti parfümöket lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a [link] vagy a

[link]


Furcsa, hogy ennyire olcsón lehet hozzájutni a termékekhez, azt a parfümöt amit én szeretnék megvásárolni, a müllerben 28 ezerért, iparfumeria.hu -n 10500 ért tudnám megvenni...


2010. nov. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az iparfümériáról én jókat hallottam, de nem vásároltam még tőlük semmit. Ki kell próbálni, véleményem szerint nem mind hamis amit neten lehet venni, de nagyon sok olyan hely van ahol sajnos nem eredetiek a parfümök. Elég nagy árréssel dolgoznak a parfümériák úgyhogy az alacsony ár gyanakvásra adhat okot, de nem feltétlenül jelenti azt, hogy hamis.
2010. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jár ajándék minden rendeléshez?
2010. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az oldal ismertsége, igényessége és a látogatók száma nagyon sokat számít. 18 ezer találat van rájuk a googleben, szerintem az már jelent valamit, szerintem megbízhatónak tűnnek.

Én most ezt vettem egy másik oldalon és az eredeti volt.

[link]

2010. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ebben az oldalban bízom meg: www.parfumoutlet.hu
2010. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. nov. 15. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
jár ajándék vagy sem valaki írja már meg :S
2010. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!