Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki az Extremes...

Rendelt már valaki az Extremesilver.hu -ról? Megbízhatóak? Jó minőségűek az ékszereik?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy ezüsz gyűrűt, de nem tudom hogy meg merjem-e rendelni.

[link]


2011. febr. 14. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem ékszerüzletben vásárolsz? Olcsóbb és látod mit veszel meg. Az ékszereket nagyon szépen le lehet fotózni, de megkapod és akkor fog látszani, hogy nem dolgozták ki rendesen. Amúgy ötvös, ékszerbecsüs, drágakőfoglaló és eladó vagyok.

25N

2011. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi már többször rendeltünk tőlük ékszereket. Nagyon korrekt cég, az áraik is jók nagyon. Én csak ajánlani tudom. Azt hiszem 3x rendeltünk tőlük, megkaptuk a törzsvásárlói státuszt, és így még olcsóbbak a termékek, az összes. Lényegesen olcsóbb!

Nyugodtan rendelj tőlük, veszíteni nem fogsz vele. Viszont pontosan kell tudnod a gyűrű méreted.:)

2011. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!