Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülnél a porcba szúrt ékszer...

Fülnél a porcba szúrt ékszer mennyi idő alatt gyógyul be teljesen (ideális esetben)?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 hónapja szúrattam oda, de a fülem mögött még látszik, hogy fel van dagadva és megszáradt genny (?) is ott szokott ólálkodni. Fájni is fáj még, ha aludni próbálok rajta (ezért nem is erőltetem) xD

Tiszta alkohollal kenem minden nap, de nem igazán segít


Sokat olvastam, és hallottam is ez ügyben. Egy honlapon olvastam, hogy 6~12 hónap alatt gyógyul be teljesen.. Nektek mennyi idő kellett? Várjak még, vagy ez felejtős és vegyem ki?


2010. nov. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 évig érzékeny volt, de túléltem.. most kb másfél éve van meg de néha még mindig van rajta száradt genny. Már egyáltalán nem fáj. Én betadinnal kentem. Szerintem ha megcsináltattad ne szedd ki :)
2010. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okké, végülis akkor már csak 7 hónap, nem gáz :D
2010. nov. 11. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
neke is olyan 1 év volt :) és ha mondjuk beleakad a hajam vagy megrántom törölközővel akkor picit begyullad! am én is betadin + kamilla tea :)
2010. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 is van a porcban,egymás alatt. Én már egy hét után észre se vettem,hogy ott van. kb 3 napig érzékeny volt,ekkor aludni meg se próbáltam azon az oldalon pár napig. Nekem valami fújós szerrel kellett fújogatnom 1-2 hétig. és rendszeresen forgatni kell!!!!naponta minimum 3szor!! Így kevesebb az esélye hogy begyulladjon. A fújos szer nevét sajna nem tudom,mert már vagy 5 éve volt,de valami fertőtlenítő lehet. Ha jó emlékszem fodrászkellékesben vettem,kb 1000ft volt. Érdeklődjetek utána ha érdekel,akár gyógyszertárban is kérhettek valami nyugtató krémet füllövésre. Vagy talán kamillateával törölgessétek át,és közben forgassátok,hogy alá is bemenjen. kitartás! remélem segítettem.
2010. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!