Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágítót szeretnék, de nem...

Fültágítót szeretnék, de nem tudom milyen lenne az ideális ékszer kezdésnek, mekkora stb. és egyálltalán hogy kezdjem el? Mit tegyek bele?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 16:04
 1/7 anonim válasza:

én most csinálom magamnak a fültágítót. én úgy kezdtem, hogy egy fogpiszkálót raktam bele. (aztán gyufát aztán fültisztítópálcát aztán tollbelet aztán egy kisebb ecset végét, nagyobb ecset végét, mégnagyobb ecset végét szívószálat, ceruzát...) meglehetősen fájdalmas folyamat de megéri... és fültágítókat pedig neten nézhetsz. vagy akár benne is hagyhatod a szívószálat :D


sok sikert hozzá

2009. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis most tágítom.én úgycsináltam, hogy először beletettem fogpiszkálót.úristen.! NAGYON NEM AJÁNLOM.beletenni is nehéz, és kiszedni is, mivel fa és nehezen csúszik. ezért ajánlom, hogy fülpiszkálót tegyél bele.a végét hegyesre kell vágni(deazért anniyra ne vágd hegyesre hogy szúrjon a vége, mert attól vérezhet a füled) úgy vág mint a szalámit.xdd ha annyira nem tűrőd a fájdalmat előtte jegeld le a füled, és krémezd be amit beleteszel, bármilyen krém jó, akár a naptej is.xdd a lényeg hogy csússzon. bele fog menni normál fülbevalólyukba. a másikat énis ezzel kezdtem.:) másodszorra én egy nyalókapálcát tettem bele.mérd le vonalzóval hogy mekkora.szerintem állítva mérd.aztán tudsz még beletenni tollbetétet, szívószálat.meg körzőhöz adnak ilyen nemtudommit, azis jó, mert az fokzatosan vagtagodik.5 mm-ről 6-ra, és mindig hüzol rajta egy kicsit.minden egyes tárgyat vágj hegyesre.[: remélem tudtam segíteni.:) amugy hány miliset akarsz?: D
2009. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*jaés a fogpiszkálótól szálka is mehet a füldbe.:S
2009. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja és elfelejtettem mondani, hogy ugye a szálkásodás meg az ienek ellen én azt szoktam csinálni, hogy bekenem körömlakkal a tárgyakat, és akkor sokkal könyebb kiis húzni meg mindnen.
2009. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemrossz, csak a körömlakk meg egy idő után lepattogzik.és nem vitatkozni akarok, mert ha neked ez bevált akkor oké, csak én személy szerint nem ajánlom.:)
2009. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
ne szeress.. ocsmány jószág... és ha kiveszed a füledből, mit csinálsz a lelógó nagy cimpával?
2010. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!Megvan :) kötőtűvel..... :D
2010. okt. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!