Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok?

Milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
T vonalban zsíros arcbőröm van és a szemeim nagyon karikásak. Gondolkodom az astor perfect stay-en, a loreal accord parfait-en, a max factor second skinen és xperience-n. Szerintetek melyiket vegyem meg? Jól fednek? Nektek melyik vált be? ( nem csak ezek közül)
2010. nov. 12. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
kipróbáltam már a max factor second skint de nekem nem nagyon vált be. évek óta loreal infallible-t használok eddig még az a legjobb.fedésre tökéletes. amúgy nekem is zsírosodik T vonalban a bőröm és ezért púdert is kell használnom még ezzel az alapozóval is.
2010. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ez bejött

[link]

és csak 1100 ft.

2010. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Loreal infallible-nek tényleg nincs világos árnyalata vagy csak én nem találtam?:S
2010. nov. 12. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
amit a második linkelt, tényleg nagyon jó, én is azt használom most! lassan vennem kell másikat, és szerintem maradok is ennél!
2010. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Loreal Infalibble,Loreal Accord parfait,Max factor lasting performace,Maybelline affiniton mineral.Clinique superfit.(--- Ezek jók!


Second skin nem jo ha zsiros a böröd,nem mattit egyáltalán,sőt a fedése is közepes,annak jo akinek nem sok börhibája van inkább csak a börét akarja egyenletessé tenni.Amiket leirtam mind jol fed.

2010. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!