Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nekem olyan szemem van hogy...

Nekem olyan szemem van hogy nem látszik a szemhéjam! Mit lehetne tenni? Hogy sminkeljek?

Figyelt kérdés
Akien ilyen szeme van az hogy sminkel,Hiába festem be a szemhéjamat,ha kinyitom a szemem akkor takar mindent
2009. jan. 10. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem látszik a szemhéJad, akkor mi a ...-nak akarod sminkelni? Másodpercenként pislogsz majd, hogy látszódjon, vagymi? :/
2009. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
szia,én sminkes vagyok: ezt a szemet úgy kell sminkelni,hogy alul és felül is húzol vonalat,tehát az egész szemed körülhúzod,majd elsatírozod.Pl.barnával vagy feketével.Jól satírozd el,így kapsz egy ún. körsatírt.Pl Pamela Andersonnak volt mindig ilyen sminkje,neki is ilyen szeme van.
2009. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Gondolom, nem vagy japán, de ezek talán ötleteket adhatnak ;)

2009. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jan. 11. 18:47
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az én szemem is ilyen!

Tök szeretnék Angelina Jolie-s sminket!

Tudod mikor a szemhéjtust egyre feljebb húzod és a végén hirtelen ereszkedik.

Ha valaki egyenesen néz ennek a felívelésnek látszania kéne de

nekem csak egy 3 mm fekete csík látszik..

Néztem már h mit lehetne kezdeni vele.. De nem sok mindent.. Elkell menni egy sminkeshez, és kivàlasztani a számodra legelőnyösebb sminket. :)

2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!