Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan és mikor használjam a...

Hogyan és mikor használjam a körömfehérítő ceruzát?

Figyelt kérdés

Hogyan használjam? A körmöm fehér részén kell, azt tudom. De alul, vagy felül? Mert én már hallottam olyat is, hogy felül de szerintem meg alul kell. Mármint a köröm alsó részén, ahol nem szoktuk lakkozni, remélem így érthető.


Mire jó, mikor használjam? Ha pl besárgult picit a körmöm vmitől, vagy mire jó ez? Már van vagy 3... némelyik keményebb másik krémes. Melyik a jobb?


Hegyezhetem szemceruzához való hegyezővel?


2009. jan. 11. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hegyezheted vele. A franciamanikür egy gyorsan elkészíthető formája és nem utolsó sorban szép, ápolt kinézetet kölcsönöz a kezeidnek. Valóban a köröm alsó részére kell kenni, a krémeset valószínűnek tartom, hogy azonnal fel lehet vinni, a keményebbet egy kicsit be kell nedvesíteni, hogy erőteljes fehér fedést kapj, néhány perc alatt meg is szárad a körmöd alatt. Egyszerűen színezd be vele a lenőtt részt. Hogy a kettő közül melyik a jobb? Én a keményebbre voksolok, mert napközben nem kenődik el. Napszaktól független, hogy mikor teszed fel, de sokan este fürdés után szokták. Ha használtad, érdemes az ujjbegyeidet áttörölni egy törölközővel, mert általában összekeni azt is az ember.
2009. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Erre a vizes dologra még nem is gondoltam, hogy be kell vizezni. ;)

Fürdés után tényleg jó ötlet, mert nekem akkor mindig foltos a szappan miatt, vagy nem tudom...

És jó mert magammal vihetem bárhová.

2009. jan. 11. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Szerintem is jó találmány, csak kár, hogy következő fürdésnél kiázik.
2009. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát... semmi sem tart örökké :)) (on: tényleg kár)
2009. jan. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!