Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy használjam a szemhéjtust,...

Hogy használjam a szemhéjtust, hogy mind a két szememen ugyn olyan jó legyen? Esetleg link?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szemhéjtust használok. Ajánlom figyelmedbe az Astor vízálló fekete szemhéjtust. Én azért ezt használom, mert nagyon könnyű vele dolgozni, nem olyan puha, és könnyen lehet vele rajzolni, cicás szemeket alkotni. Alulra és felülre is használom egyaránt és mindig teljesen egyforma. Úgyhogy szerintem függ attól is, hogy milyet használsz, lehet pl. hogy másik fajtával én se tudnám egyformára csinálni...de ez amit használok ez jó, mert nem olyan puha, tehát szinte lehetetlen elrontani. Ha meg mégse sikerül rögtön, akkor fülpiszkálóval szoktam törölgetni és púder segítségével kiegyenlítem a hibát + szemhéjpúder is segíthet a korrigáláson.


27/N

2011. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. zöld kéz!:d
2011. jún. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!