Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatnék kámea medált/bro...

Hol kaphatnék kámea medált/brosst?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis kámea-szerűt, nem muszáj igazinak lennie. Normális áron. Mindenképpen női alakosat szeretnék, és ezüst/fém színű széllel, vagy max. feketével.

Ilyen stílusúakra gondolok:

[link]

[link]


Webáruházakat is írhattok, illetve főképp pesti boltok érdekelnének.


2010. nov. 13. 17:11
 1/8 hot_kiss ***** válasza:

Nagyobb ékszerboltokban nem érdeklődtél? El nem hiszem, hogy Pesten valahol ilyen nincs (:

Először böngészgess még a neten (:

2010. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vatera/teszvesz kilőve, folyamatosan nézegetem, de nincs, ami tetszene.

Neten csak antikvitásokat áruló boltokat láttam kámeát értékesíteni, de ezek iszonyatosan drágák.

Körülnézni pedig nem igazán van időm, mert valójában vidéki vagyok, és 2 egyetemi szakot végzek egyszerre, szóval hétvégén itthon vagyok, hétköznap meg kb. semmire sincs időm a tanulástól:) Ezért szeretnék pontos vagy legalább körülbelüli boltneveket/címeket kapni, mert nincs időm mászkálni és nézelődni.

2010. nov. 13. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
én a New Yorkerben láttam
2010. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
shopping.hu
2010. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Melyik new yorkerben? én múlt hónapban voltam, de nem láttam.

A shopping.hu-n az f&f-es ízléstelen aranyozott, a másik meg fülbevaló, bár az szép, lehet, hogy beruházok rá:) De egyébként mindenképp bross vagy medál kéne.

2010. nov. 15. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
a kecskeméti New Yorkerben láttam, kb 1 hónapja
2010. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egyet Ausztriában vettem az Adessában, nagy kereszt alakú középen női portréval. Egyet egy Eurós! boltban találtam 290 FT-ért, nagy meglepetésemre. De egyébként ha jól emlékszem LUCIA MONDI-ban is lehet kapni.
2011. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, már nézem is az oldalukat :)
2011. márc. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!