Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hülyének néznének, ha a jobb...

Hülyének néznének, ha a jobb kezemen hordanék órát?

Figyelt kérdés

Ugyanis a balra már nem férne rá..:D xD

16/L


2010. nov. 13. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem, szerintem mások sem. Ha meg igen, azzal magukat bizonyítják. Pl. valaki kitatlálta, hogy "aki a jobb kezén hordja az óráját, az b.uzi". Na, most részletezzem ezt az okosságot? :D
2010. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért nem fér rá a bal kezedre?
2010. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sok balkezest ismerek,aki jobbkezén hordja az órát és a karkötőt is. Ugyanis nekik így praktikus.
2010. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

sok karkötőm van, meg a balon van egy csuklószorító is, ami mindig rajtam van. :D szal nekem egyszerűbb lenne a jobb kezemen hordani.

am jobbkezes vagyok.. xD

köszi a válaszokat :D

2010. nov. 13. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
huu énis pont ígyvagyok ezzel. a karkötőktől már nem tudtam írni:D én magamnak mindig olyat választottam amin pici gyöngyök vannak, hogy ne zavarjanak, de amit a barátaimtól kaptam mind óriási :D úgyhogy balkézre telepítettem át őket és azóta nem vettem fel órát mert féltem hogy mindenki hülyének néz majd. de pont ma így megvilágosodtam hogy 'áá. teszek rá' :DD
2010. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokáig a jobb kezemen hordtam, de nem azért, mert nem fért a balra és meleg sem vagyok,(egyébként lány) amúgy meg nem is tudtam, hogy vannak ilyenek, hogy aki jobb kézen hordja az ilyen meg olyan...egyszerűen nekem ott volt kényelmesebb.
2010. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

22:45: Én sem tudtam, ameddig egy volt haverom meg nem jegyezte nekem, hogy egy másik haverom a jobb kezén hordja az óráját, ilyen lenéző vagy nem tudom, milyen hangúllyal. Kérdeztem, hogy miért baj az, erre mondta, hogy az b.uzis. Na, erre nem tudtam mit mondani, mert ekkora hülyeséget ritkán hallottam...


első

2010. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem gáz. :) Anyukám, anyu tesója és az apukájuk a jobb kezükön hordják. Csak megszokásból. Nekik úgy kényelmes. :) Úgyhogy te is hordd úgy nyugodtan. :)
2010. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is a jobb kezemen van, vagyis a jobb kezem mutatóujján :D senki nem szólt még emiatt.....
2010. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se nézne hülyének. :):D
2010. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!