Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék egy piercinger a...

Szeretnék egy piercinger a szemöldökömbe, de nem merem megkérdezni a szüleimet.14 éves lány vagyok. Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy azt mondanák, hogy minek az, meg hogy szerintük ronda:(.Ha nem engedik meg és jövőre koleszos leszek megcsináltathatom egyedül is?Szerintetek mi lenne a reakciójuk ha meglátnák?
2009. jan. 11. 14:49
 1/5 anonim válasza:
100%
hát szerintem várj h koleszos legyél:)mert elég fiatal vagy hozzá..főleg olyan látható helyre..nekem személyszerint szemöldökbe fius a piercing,de ha szeretnél,akkor harcolj érte:)
2009. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék egyet, szóltam a szüleimnek, és elkezdtek papolni 1 órát, hogy csúf, meg hogy lyuk marad, meg stb. Pedig eléggé megértők, mindent megkapok, de ezt valahogy nem. :( Kérdeztem, hogy mi lenne, ha úgy csinálnám meg, hogy egyszer csak hazaállítok vele, és ott lesz. Azt mondták, hogy be se engednének. :P Pedig elmondtam, hogy ha kozmetikus vagy pircinges csinálja steril tűvel, semmi bajom nem lesz, de mégsem. Én inkább nem próbálkozom.


Szóval ha nagyon akarod, akkor csináltasd meg mikor koleszos leszel, anélkül, hogy szólj, mert úgysem engednék (sztem).


14/F

2009. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap este megkérdeztem, hogy mi lenne ha lenne egy piercingem....puff....

Mondták, h milyen ronda, meg szó szerint: " ne csunyítsam el a szép arcom"

Mondtam, ha koleszos leszek akkor megcsináltatom csak ugy.Erre mondták, hogy akkor haza se menjek XD

Akkor is megcsináltatom majd, de lehet hogy nem a szemöldökömbe hanem máshova, nem tudom :).

Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy írjon az e-mailemre, mert akkor megismerkedhetnénk :P

2009. jan. 12. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül így sok évvel rá, megcsináltattad?
2018. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem :D Így lassan 10 év távlatából fura is belegondolni, hogy egyáltalán hogy jutott eszembe ilyen hülyeség. Fiatalság, bolondság :D
2018. nov. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!