Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karácsonyi szépségszett?...

Karácsonyi szépségszett? Segitség!? (többlent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyukám mostanában megkérdezte,hogy mit kérek karácsonyra hisz lassan már ittvaan.Én nemkérek semmilyen "puccos" dolgot..nekem a karácsony nem az ajándékról szól(: de szóval a lényeg ,hogy arra gondoltam hogy egy "szépségtáska" szerüséget kérek..:D olyanra gondolok hogy egy táska és benne van midnenféle kütyü. pl tüsfürdő, fürdő só, Bio krémek(amik télleg hatásosak.)akár ajakápoló stb és egyéb szépség dolgook.(: és segitenétek még bele kérni dolgokat?(: nem ilyen alapozora meg ienre

de azért smink is jöhet!.


köszönöm 13/L


2010. nov. 17. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami magadtól nem jut eszedbe, arra nincs szükséged és később se nagyon használnád, tapasztalat. :D Csak tudod, mit használsz minden nap! Amúgy fa hajkefe. Jól néz ki, bio és úgyis jól jön. :D
2010. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó persze:D de azért egy két tipp jóljönne mert ienkor nincs ötletem,és szeretnék azért "újjitani" iis.:D
2010. nov. 17. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj be drogériákba és nagyáruházakba és nézz szét,illatozz meg mindent ami úgy gondolod jól jöhet,olvasd el mi van benne stb...

A barátnőid tuti segítenek benne mi is sokszor csináltunk ilyet régen....

És ha megvannak akkor (ha már úgyis anyukádék állítják össze) add le a listát anyukádnak és ő majd megveszi és a Jézuska beteszi a fa alá:D:D

Nálunk így ment régebben hogy én leadtam a "rendelést" és anya mindig azt mondta hogy ere nincs pénzünk (pedig volt:D) és én elkeseredtem és karácsonykor meg jött a nagy öröm karácsonykor!Kétszer eljátszotta aztán már tudtam hogy mi az ábra:D

Szóval add le a rendelést és kész is:)Nézz szét boltokban és válasszátok ki a barátnőiddel hogy melyik a legjobb és mondd le anyukádnak hogy mit hol láttál:)

2010. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oksii! köszönöm szépen a tanácsoot.(:

igaz egy kisebb városba élek,szóval olyan nagy boltok nincsenek,de zaért ittis sokhelyen körbelehet nézni!(:

majjd összehivom a barátnőim és körbenézünk.:D

2010. nov. 17. 17:53
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és ha már irtok..lécci konkrét temékeket amiket ti is használtok és jók iis!!:D
2010. nov. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!