Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műköröm alá "berohadhat"...

A műköröm alá "berohadhat" (begombásodhat stb. ) az igazi köröm?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyet valakitől régen és nem tudom igaz-e..barátnőm szerint nem. szerintetek?
2010. nov. 17. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha rosszul van feltéve akkor igen. ha belevegősödik és víz megy alá begombásodhat.
2010. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ajjaj..hogy lehet rosszul feltenni?:O
2010. nov. 17. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen ellehet rontani a felhelyezést. Elvileg az a legrizikósabb része.

Am puszi Ancy megint ;D remélem emlékszel rám én vagyok a tegnapi srác aki írta h leápolna..:D

18/F

2010. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rád hogyne emlékeznék.: D ird ki a neved h könyebben megtaláljalak.: D
2010. nov. 17. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem reszeled meg alatta eléggé a körmöd és zsíros marad akkor fellevegősödik.

egyébként attól függ milyen tipusu a köröm.. ha tippet ragasztassz az alatt amugyis maradhat levegő. a zselé alatt nem marad, de fel bubisodhat. nem megfelelő előkészítés miatt, általában.

első votlam.

2010. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké :)
2010. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen az egyik kolléga nőmnek volt ilyen azóta meg nézi milyen műkörmös székébe ül be.
2010. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

igen.Meg sokan nem tisztitják alatta körüket.és alá megy minden féle kosz,étel stb...arra rá megy víz(mivel sokan azt hiszik ha leöblitik akkor ki megy alóla minden)pedig a sok baktérium ott marad!és mivel idegen anyag így nem szellőzik a köröm ezért be is rohadhat akár!Egyik barátnőm körme szó szerint berohadt.És mikor észre vette gyorsan leszedte a műkörmöt...rá pár napra az egész körme leesett...:S azóta nem is csináltatott műkörmöt!!!

Amúgy a zselés műkörmöknél ennek kevesebb a valószínűsége!

2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elég durva sztorik vannak itt: S am csak azért irtam ki mert barátnőm azt fog venni nekem karira meg másik barinőnknek is és aztmondta felteszi nekünk és volt hogy másnak megcsinálta annak se lett baja..de akkor ezt nem értem..hogy kell akkor kezetmosni, fürdeni stb..??
2010. nov. 18. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon kevés esélye van:)

Nyugodtan ragasszátok fel egymásnak.Nem hinném hogy ebből gond lehet!Pl.Nekem most sajátkészítésű műkörmöm van és semmi baja.

2010. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!