Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm kérdés. Ha megpróbálom...

Műköröm kérdés. Ha megpróbálom felfeszíteni, lehetséges, hogy lejön az eredeti köröm is? A rendes műkörömmel is van ilyen gond, mint a zseléssel, hogy újratölteni stb? lent több

Figyelt kérdés

Ha letörik a köröm, akkor hogyha megpróbálom felfeszíteni, akkor lehetséges, hogy fel fog jönni az eredeti körmöm is...?? Barátnőm azt mondja, hogy mikor már 2-3 hétig rajta van a műköröm, és leszeded vagy vmi, akkor nagyon csúnya lesz a régi köröm? meg fájni fog ha valamihez hozzányúlok??

Meg az mennyibe kerül ha letörik az egyik ujjadról a műköröm, és elmész (akivel csináltattad), és megkéred hogy tegyen fel újat csak arra amelyik letört..??

Ha nem zselés körmöt kérsz, hanem rendes műkörmöt, azzal is van ilyen gond, hogy újra kell tölteni meg ilyenek?? Én szerintem ezt felteszi amíg bírja addig jó.. utána letörik és annyi.. nem kell tölteni semmit ugye??? xĐ


2009. nov. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ennyi kérdést!

Na lássuk csak.

1. betörhet a körmöd, mivel elvékonyodik és megpuhul alatta, ne feszegesd mert idővel úgyis leesik magától, sokáig (több hónapig)nem jó ha rajtad marad a műköröm mert még plusz hónapok kellenek ahhoz hogy helyre jöjjön az igazi.

2.Több féleképpen törhet le nálam kettétört függőlegesen,

az nagyon fájt, de ha beleakad valamibe és úgy jön le, az még fájdalmasabb.

3.Mindenkinél más árban van, de olyan sokat nem kérhet érte, (ezer forint körül), de ezt beszéld meg vele, hátha enged az árból.

4.A zselés tovább bírja szerintem és a feltöltetni sem kerül olyan sokba,meg talán nem látszik annyira műnek, de nekem még csak zselés volt.

2009. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én szedtem le, és bizony féájt, mikor téptem fel, és énis féltem gh jönvele az igazi is....ezért inkább így oldalról nyitogattak felfele...:D szóval így oldalról feszítgettem, és engedtem be a levegőt, és aztán lassan feltéptem. fájt bizony, de lejött. az eredti körmöm meg ottmaradt:D

hát tényleg nemvolt vmi szép utána az igazi körmöm, de leápoltam körömreszelővel, meg polírozóval és egészen szép lett.

2009. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem értem,hogy azt irod: a rendes mükörömmel is van ilyen gont,mint a zseléssel? Milyen az a rendes müköröm?! Szerintem zselés! 2 fajta anyagból lehet a müköröm: zselé és porcelán,meg ezek kombinációja,ez mind rendes müköröm.


Tanács: NE FESZEGESD!!! Menj el a körmöshöz,majd ö leszedi v kijavitja a sérült körmöt! Max. 500-800 -tól többet nem kérhet el 1 javitásért.

2009. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és minden mükörmöt tölteni kell,kb 4-6 hetente,ahogy nö a saját köröm. 2 hetente meg szintbe reszeltetni! De neked semmit nem mondott el a körmös,aki csinálta?
2009. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat....
2009. nov. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!