Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék ruhához arany kiegészitőhö...

Kék ruhához arany kiegészitőhöz, zöldeskék szemhez milyen smink illik?

Figyelt kérdés
világoskék szatén ruhámhoz arany táska, cipő és ékszeke párosulnak.a zöldeskék szememet hogyan sminkeljem. (bátyám diplomaoszojára kell majd szoval valami elegánsabbat szeretnék)
2008. jan. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem írtad, h milyen színű a hajad, de szerintem aranyszínű szempúder illik a szemre, szemceruza lehet kék kb. olyan színű, mint a ruhád, a rúzs pedig: ha erősen szereted festeni a szemedet, akkor világosabb színű rúzst használj, szájfénnyel, ha pedig lágyabb szemsminket szeretnél, akkor mélyebb(sötétebb)árnyalatok is mehetnek...
2008. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szemhéjadra mindenképp használj egy kis halványkékes színt, majd ezt átsatírozhatod egy kis arany-bronzos szemhéjpúderrel. Szempilláid fölé mindenképpen egy arany szemhéjtust ajánlok, válaszd az Avon arany szemhéjtusát, nekem is van oan és nekem bevált. Szempilláidat fekete szempillaspirállal festheted.
2008. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdekes a kék-arany smink,akkor már inkább türkiz-arany,vagy zöld-arany. türkiz mindenképpen,de szerintem simán elég önmagában,olyan szép,enyhén csillogó,türkiz szemceruzák vannak,úgy szeretnék hozzá illő szemet:) rózsaszín rúzs
2008. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arany vagy narancssárga szemhéjpor, fekete tus, rózsaszín rúzs.
2018. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!